PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشدن لبتاب دل مدل INSPIRON N5110 Core i5

داوودی فر
11th May 2013, 15:45
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز
لب تاب دل مدل (INSPIRON N5110 Core i5)دارم اصلا روشن نمی شود ولتاژهای 3و 5 ولت را داره ای سی بایوس انرا هم با پروگرامر بایوس ریختم ولی انگار نه انگار تغذیه به مدار متصل می شود اصلا روشن نمی شود در ضمن دو تا تصویر از برد انرا ارسال می نمایم لطفا در این مورد منو راهنمایی نمایید

داوودی فر
12th May 2013, 00:03
با سلام و خسته نباشید

لطفا همکاری کنید . بازش کردم ریختمش رو میز پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر و قدر دانی را دارم .

ASHKAN-NO
12th May 2013, 00:18
با سلام و خسته نباشید

لطفا همکاری کنید . بازش کردم ریختمش رو میز پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر و قدر دانی را دارم .

دوست عزیز برای عیب یابی باید از جناب عالیشاهی کمک بگیرید
اگر که کار شما خیلی واجب بود در صفحه اول تبلیغات
شرکت ایشون هست می توانید با ایشون تماس
بگیرید و مشکل خود را عنوان کنید.
موفق باشید.

Meisam-Alishahi
13th May 2013, 22:06
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز
لب تاب دل مدل (INSPIRON N5110 Core i5)دارم اصلا روشن نمی شود ولتاژهای 3و 5 ولت را داره ای سی بایوس انرا هم با پروگرامر بایوس ریختم ولی انگار نه انگار تغذیه به مدار متصل می شود اصلا روشن نمی شود در ضمن دو تا تصویر از برد انرا ارسال می نمایم لطفا در این مورد منو راهنمایی نمایید

هوالعليم

با سلام ، جناي داوودي فر نحوه تست ولتاژ درست نيست دقت بفرماييد! ابتدا پيشنهاد بنده پروگرام بايوس است اما با فايلي كه براي شما قرار مي دهم پروگرام نماييد و حتما بايد آي سي را ديتكت اتوماتيك نماييد مانند شكل زير

69281

69282

موفق باشيد

داوودی فر
15th May 2013, 14:20
هوالعليم

با سلام ، جناي داوودي فر نحوه تست ولتاژ درست نيست دقت بفرماييد! ابتدا پيشنهاد بنده پروگرام بايوس است اما با فايلي كه براي شما قرار مي دهم پروگرام نماييد و حتما بايد آي سي را ديتكت اتوماتيك نماييد مانند شكل زير

69281

69282

موفق باشيد

با سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز جناب Meisam-Alishahi
ممنون از لطف شما من ای سی را طبق راهنماییتون بایوس ریختم و نصب کردم روی مادر برد بالا اومد لب تاب را بستم ویندوزش هم بالا اومد یک ساعتی هم باهاش کار کردم و خاموشش نمودم بعد یک ساعت اومدم دوباره روشنش کردم دیدم دوباره مثل گذشته اصلا روشن نمی شه . لطفا در این مورد هم راهنماییم نمایید . و ایا به نظر شما می تونه خود ای سی بایوسش که به شماره 25L3206A هستش مشکل داشته باشه و چون این ای سی را ندارم ایا به جای اون می تونم از ای سی 25L4005a استفاده کنم ؟
با تشکر فراوان و تقدیم احترام .

داوودی فر
19th May 2013, 23:35
با سلام خدمت جناب استاد Meisam-Alishahi

طبق راهنمایی های شما استاد گرامی که تلفنی مرا راهنمایی فرمودید ای سی 25L3206A را تهیه و بایوس را توسط پروگرامر ریختم و در نتیجه لب تاب روشن شد و با بایوس A11 در ویندوز بروز رسانی نمودم و اکنون بدون مشکل کار می کند . با تشکر از شما استاد گرامی