PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نداشتن تصویر در مادر برد تایوانی ASUS---P3V--4X با کارت گرافیک DH822-10 با برچسب SGT چهار و 02

xwhoogleee
12th May 2013, 12:56
با سلام مطابق عکس ها و شماره ها یک مادر برد داریم تصویر نداریم کارت گرافیک روی کیس دیگه کار میکنه با توجه به این این حقیر تعمیرکار بخش صوتی و تصویری هستم و با ولت گیری بیشتر اشنا هستم و زیاد کامپیوتر و سخت افزار کار نکردم راهنمایی کنیدضمنا نه باطری و جای باطری ولت 3 ولت نیست ولی در کارت گرافیک ولت داریم ولی مقادیر ولتها را ندارم که مقایسه کنم سی پی یو کار میکنه فن گرافیک هم یک دور ضعیف میزنه و وای میسه فن را ازاد کردم فرقی نکرد ولی همین کارت روی کیس دیگه راحت کار میکنه لطف نمایید و ولت های لازم روی مادر برد و راهنمایی عیب ضمنا کار ری استارت به راهنمایی دوستی انجام شد یعنی پاور خاموش و گرافیک و باطری بیرون و استارت در زمان خاموشی عمل شد و دوباره روشن کردم افاقه نکرد
692416924269243

Mohsen Rajabi
21st May 2013, 19:12
به نام خدا
با سلام و خسته نباشيد
بيزحمت بفرماييد سيستم روشن ميشه تصوير نداره يا يك سوئيچ خاموش ميشه؟تا بتونم راحت تر و بيشتر راهنمايي كنم