PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استارت نخوردن مگان 1600

0111mohammad
18th May 2013, 17:50
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید

یک مگان 1600 خاموش رو نزد من اوردن که کارتش مشکل داشت, مشکل کارت رو برطرف کردم و خودرو رو چندین بار خاموش و روشن کردم و تست جاده هم گرفتم کاملا همه چیز میزون کار میکرد..
امروز مشتری اومد تا خودرو رو بهش تحویل بدم.. رفت تا یه دور بزنه بیاد, بعد از 40 دقیقه اومد میگه ماشین فلان جا خاموش شد دیگه روشن نمیشه:mad:

رفتم سر ماشین دیدم زمانی که کارت را در کارت خوان قرار میدم کاملا کارت شناسایی میشه و زمانی که دکمه استارت را میزنم برق پشت آمپرها وصل میشه اما استارت تمیخوره ولی بجاش فن دور تند ماشین روشن میشه..
فیوز فن رو از جعبه فیوزش بیرون کشیدم اینبار موقع استارت برف پاک کن کار میکرد.. حدس من بر روی سیم کشی ماشینه.. نقشه این مدل خودرو رو نداشتم..
میخواستم بپرسم از دوستان و اساتید تا بحال با این مورد برخورد داشتید؟
در ضمن دستگاه عیب یاب خطایی گزارش نمیده..
در نمایشگر آمپر پیغام Select Neutral (خنثی را انتخاب کنید) ....... در ضمن خطای Low Battery هم گزارش میده که با تعویض باطری تغییری در استارت ماشین بوجود نیومد..

sajadnasirpor
18th May 2013, 19:30
سلام دوست عزیز نقشه سیمکشی انژکتوری مگان رو اینجا میتونید دانلود کنید خدمت شماhttp://kiansat.kim/showthread.php?t=67571&goto=newpost

sahom1385
11th June 2021, 20:04
دوست عزیز مشکل چطوری حل شد؟