PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نداشتن چراغ چک بعد از شستن زانتیا

hamzehhossaeni
23rd May 2013, 08:46
با سلام خدمت دوستان عزیز امروز یک زانتیا 2000 با ای سی یو ام پی 52 آوردن که بعد از شستن اون یک لحظه روشن شده و بعد از چند دقیقه خاموش شده من اول که نگاه کردم چراغ چک روشن و خاموش میشد مثل اینکه اتصالی داشته باشه چراع کلید هم چشمک می زد ولی حالا چراغ چک خاموشه و چراغ کلید بعد از باز کردن کلید چشمک میزنه . روی قسمت سوکت ای سی یو هم آب گرفته بود که خشکش کردم. حالا برای تعمیر ای سی یو باید از کجا شروع کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

m.aminifar
23rd May 2013, 09:58
با سلام خدمت دوستان عزیز امروز یک زانتیا 2000 با ای سی یو ام پی 52 آوردن که بعد از شستن اون یک لحظه روشن شده و بعد از چند دقیقه خاموش شده من اول که نگاه کردم چراغ چک روشن و خاموش میشد مثل اینکه اتصالی داشته باشه چراع کلید هم چشمک می زد ولی حالا چراغ چک خاموشه و چراغ کلید بعد از باز کردن کلید چشمک میزنه . روی قسمت سوکت ای سی یو هم آب گرفته بود که خشکش کردم. حالا برای تعمیر ای سی یو باید از کجا شروع کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

شما در مرحله اول برق های ورودی ایسیو چک کنید بعد از ان مدار همین برق ها روی مدار ایسیو چک کنید

اصغر ب
23rd May 2013, 10:59
باسلام دوست عزیز رله دوبل چک شود ecu و ایمو از آنجا تغذیه می شود

tune.top
23rd May 2013, 11:18

به احتمال زیاد داخل سوکت پشت جعبهE.C.Uاب خورده/ سوکت پشت باطری رو هم چک کنید قسمت اتصال اهن ها

Hasan Shabani
28th June 2013, 20:29
دوست من شما سوکت اصلی پشت شل گیر سمت شاگرد و سوکت پشت باطری رو چک کنید و نتیجه رو اعلام کنید تا بهتر راهنمایی بگیرید

mfta
31st January 2016, 15:18
اره یک دونه سوکت داره که می ره داخل گل گیر سمت شاگرد پشت جعبه ایسیو اونو چک کن