PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حالت قفل دزدگیر

samann1
27th May 2013, 19:40
سلام
دستگاه دزدگیرکارکرده دارم که تو حالت قفل تغذیه اش رو قطع کردن و ریموتش هم خرابه
برای تعریف ریموت از آنجا که اطلاع دارم بایستی اول از حالت قفل در بیاد بعد بشه بهش ریموت تعریف کرد
** از دوستان اطلاعاتی در این مورد داره که چطوری میشه حالت قفل را باز کرد؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید!!!!!!!!

sajadnasirpor
27th May 2013, 20:30
سلام دوست عزیز اول باید مدل دستگاه رو بگین و برای کد دهی باید اول دستگاه رو ریست کنین و بعد کد بدین

IRANIA
27th May 2013, 22:55
سلام دوست عزیز
شما زمانی کنه برق اصلی دزدگیر را قطع کنید دزدگیر از حالت قفل خارج می شود

samann1
28th May 2013, 17:43
مدل دستگاه ماجیکار ساده هستش! چطوری می تونم ریست کنم؟
دستگاه رو باز کردم چیزی نتونستم تو برد پیدا کنم فقط یک سوکت 3 پین داشت که دو پین آن اتصال کوتاه و یکیش هم آزاد بود؟

samann1
28th May 2013, 17:49
اخه وقتی برق اصلی رو به دستگاه وصل میکنم و حسگر عمل میکنه دزدگیر شروع به آژیر زدن میکنه

IRANIA
28th May 2013, 19:32
اخه وقتی برق اصلی رو به دستگاه وصل میکنم و حسگر عمل میکنه دزدگیر شروع به آژیر زدن میکنه

شما تمام سنسور ها را قطع کنید و فقط برق مثبت و منفی و آزیر را وصل کنید اگر شروع به آژیر زدن کرد دستگاه شما اشکال دارد

samann1
29th May 2013, 18:01
سلام دوست عزیز اول باید مدل دستگاه رو بگین و برای کد دهی باید اول دستگاه رو ریست کنین و بعد کد بدین

مدل دستگاه ماجیکار ساده هستش! چطوری می تونم ریست کنم؟
دستگاه رو باز کردم چیزی نتونستم تو برد پیدا کنم فقط یک سوکت 3 پین داشت که دو پین آن اتصال کوتاه و یکیش هم آزاد بود؟

sajadnasirpor
29th May 2013, 19:39
سلام اگر ماجیکار اصل باشه در باز سویچ 5 بار باز و بسته و آماده کد دهی میشود

havin
20th June 2013, 03:42
سلام سجاد جان برای اینکه بتونی دوباره همون ریموت یا یه ریموت دیگه رو کد لرن کنی اگه رو ماشینه میتونی در خودرو باز کنی وبا 3 بارسویچ باز بسته باز بسته بازچراغ راهنما روشن میشه دزدگیرو به حالت اعزام به تعمیر گاه ببری یعنی در این حالت دزدگیر کاملا ریست شده و اماده کد گیری است اکه هم دزدگیر رو ماشین نیست باید برق= و منفی- رو وصل کنی و بعد سیم قرمز خط مشکی رو به منفی و سیم برق سویچ که الان حضور ذهن ندارم که چه رنگیه را دوباره به حالت 3 بار به بق= بزنی تا رله راهنما کار کنه میتونی دوباره ریموت رو باهاش ست کنی در ضمن پشت دستگاه نقشه سیم کشی داره از رو اون سیم برق سویج و شاسی لادری منفی رو پیداکن