PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در خصوص آی سی پروگرامرها

moeen
2nd June 2013, 20:27
با سلام خدمت همه ی اساتید.سوال اینکه:آیا آی سی پروگرامری وجود داره که بوسیله اون بشه صحت وسلامت تمام آی سی ها رو چک کرد.من شنیدم که آی سی پروگرامر superpro 3000چنین توانایی رو داره.آیا درسته؟tnm5000چطور؟ از این دو پروگرامر کدوم بهتره.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ASHKAN-NO
2nd June 2013, 20:32
با سلام خدمت همه ی اساتید.سوال اینکه:آیا آی سی پروگرامری وجود داره که بوسیله اون بشه صحت وسلامت تمام آی سی ها رو چک کرد.من شنیدم که آی سی پروگرامر superpro 3000چنین توانایی رو داره.آیا درسته؟tnm5000چطور؟ از این دو پروگرامر کدوم بهتره.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

درود
عزیز ایسیهای فلش و ایپرام را می شود با پروگرامر تست کرد
ولی ایسیهایی که به جزء اینها هست را فقط با تعویض می شود
به سالم یا خراب بودن ان پی برد

TuneUp_Vahab
2nd June 2013, 20:50
با سلام :

دوست عزيز ، tnm هم منو فارسي داره و هم آپديت مرتب .

Reza.M
2nd June 2013, 21:37
خیر دوست گرامی با پروگرامر فقط میتونی آی سی های فلش و ایپرام و در کل آی سی هایی که قابل برنامه ریزی باشند رو البته با توجه به ساپورت شدن توسط پروگرامر تست و برنامه ریزی مجدد نمایید

M.Salehi
2nd June 2013, 22:02

سلام دوست عزیز
پروگرمرهای TNM قابلیت تست ایسی های دیجیتال نوع CMOS و TTL و SRAM
که معمولا از شماره های 4000 تا 7000 میشود رو تست میکند مثال ایسی 4011 یا 4013 و تعدادی ایسی از همین رده

موفق باشید

M.Salehi
2nd June 2013, 22:11
سلام مجدد این نکته یادم رفت بگم

دوست عزیز هر ایسی کاربرد و طراحی خاصی دارد همونطور که میدونید ایسی یک مجموعه از قطعات مختلف است
طبیعتا نمیشه دستگاهی ساخت که تمام ایسی ها رو چک کنه

موفق باشید