PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا نیامدن لب تاب مینی konaki مدل easy pc سری E700

ASALAK
3rd June 2013, 18:13
سلام دوستا ن
یه لب تاب برام اوردن که وقتی روشنش میکنم روی صفحه اش مبنویسه
ENJOY YOUR LIFE
وبعداز حدود 20 ثانیه مینویسه
SYSTEM IS SHUTING DOWN وتکرار میکنه وبالا سمت چپ مکان نما چشمک میزندو 2 سانت سمت راستش کوچک نوشته V66
مدلش
مینی konaki مدل easy pc سری E700 LINUX SERIES

7 اینچی که بازش کردم هارد نداره
2تا پورت USB داره بغل ویه دونه هم پشت داره که روش چیزی ننوشته
ورودی لن هم داره ویه جای مموری کارت SD همداره

NAND FLASH
128 MB SD RAM

JZ 4730 400MHZ
7 INCH WVGA

لطفا بگید چکار کنم فوریه

hangani
4th June 2013, 00:01
باعرض سلام خدمت تمامی دوستان سایت لب تاب مدل lenovo دارم وایمکس ایرانسل را که وصل میکنم بعد از چنددقیقه قطع میشه واین مرتب تکرارمیشه یعنی مجددا که وصل میشم بازم بعدازچنددقیقه قطع میشه خواهش میکنم راهنمایی کنید ایراداز کجاست جدا کلافه شدم ضمنا وایمکس اینجانب در کامپیوتر خانگی هیچ مشکلی نداره لطفا راهنمایی کنید باتشکرایا باید تنظیمات خاصی انجام دهم ضمنا ویندوزم سون هست

hangani
5th June 2013, 13:46
باعرض سلام خدمت تمامی دوستان سایت لب تاب مدل lenovo دارم وایمکس ایرانسل را که وصل میکنم بعد از چنددقیقه قطع میشه واین مرتب تکرارمیشه یعنی مجددا که وصل میشم بازم بعدازچنددقیقه قطع میشه خواهش میکنم راهنمایی کنید ایراداز کجاست جدا کلافه شدم ضمنا وایمکس اینجانب در کامپیوتر خانگی هیچ مشکلی نداره لطفا راهنمایی کنید باتشکرایا باید تنظیمات خاصی انجام دهم ضمنا ویندوزم سون هست
دوستان عزیز سایت کسی نیست جواب مارابده