PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش وپاسخ درمورد پنکه های دستی وکنترل دار

ASALAK
8th June 2013, 16:41
سلام دوستان

لطفا هرگونه مشکل وسوال درمورد لنواع پنکه های دستی وکنترل دار رادر این تاپیک مطرح کنید

بنده پاسخ گو خواهم بود

saeidazimi
13th July 2013, 10:25
سلام وقت بخیر پنکه سانی روشن نمیشه مشکل چیست .عیبی ندیدم.مرسی

abady
13th July 2013, 10:32
با سلام.........دوست عزيز ببين كه پره اون روان هست و وقتي با دست راه اندازي ميكني روان ميچرخد يا نه چون اكثر عيب پنكه ها مربوط به بوشهاي اونهاست كه وقتي مدت زيادي كار نكنند گير ميكنند راه حلش همم ريختن مقداري بنزين در محل بوش و روان كردن پره ميباشد...........با تشكر

saeidazimi
13th July 2013, 10:36
سلام اره روان است .یک زنر خراب داشت تعویز کردم ولی فرقی نکرد
سانی مدل swf2250

abady
13th July 2013, 10:44
با سلام.........دوست من لطفا از برد مورد نظر يك عكس قرار بده تا دوستان بهتر بتوانند راهنمايي كنند.در ضمن مسير زنر را با دقت بررسي كنيد چون به احتمال زياد مشكل شما همون مسير هستش....با تشكر

saeidazimi
13th July 2013, 10:48
هرکاری میکنم عکس اپلود نمیکنه

saeidazimi
13th July 2013, 11:29
زنر و مقاومت رو تعویض کردم .الان فقط دید دید میکنه .کلید پاور رو که میزنم پنکه میچرخه همراه با صدا

ASALAK
13th July 2013, 13:17
سلام دوست عزیز

لطفا خازن بزرگ پشت مدار برد بنکه رو که معمولا برنگ زرد هستش عوض کن باید مشکلت حل بشه

واما معمولا این نوع برد زنر ولتاز نمیسوزاند مگر اینکه دستکاری بشه بهر حال زنر اون هم 5 ولت هستش

ودر مورد استفاده از بنزین هم باید بگم اینکار اشتباه هستش بنزین روغن موجود بر روی میل وبوش رو شسته وبنکه بعد از مدتی از کار میافند ویا به اصطلاح گیر پاچ میکنه حتما از روغن 10 ویا روغن چرخ خیاطی استفاده کنید اونم حدود 3 یا 4 قطره به انتهای میل بزنید سر جلو وسر عقب.
موفق باشید

IRANIA
13th July 2013, 13:32
سلام
دوست عزیز برای اطاع از نحوه آپلود عکس در سایت لینک زیر را مطالعه کنید
با آرزوی موفقیت برای شما
طریقه الحاق وقرار دادن عکس در پست ایجاد شده توسط کاربر (برای ورژن کنونی سایت) (http://kiansat.kim/showthread.php?t=65962)

IRANIA
13th July 2013, 13:34
سلام
دوست عزیز برای اطلاع از نحوه آپلود عکس در سایت لینک زیر را مطالعه کنید
با آرزوی موفقیت برای شما

طریقه الحاق وقرار دادن عکس در پست ایجاد شده توسط کاربر (برای ورژن کنونی سایت) (http://kiansat.kim/showthread.php?t=65962)