PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشدن و نداشتن ولتاژ روی ای سی های بایوس مادر برد گیگابایت GA-EP43-DS3L

داوودی فر
9th June 2013, 12:57
با سلام و خسته نباشید

با یک مادر برد گیگا بایت (GA-EP43-DS3L )این مشکل را دارم که اصلا روشن نمی شود ، با این توضیح که روی ای سی های بایوس این مادر برد که دو تا ای سی 25L8005هستش که با M & B مشخص شده اند ولتاژ 3.3ولت وجود ندارد . دنبال قطعه معیوب گشتم اما نتونستم پیدا کنم . نیازمندم که در این مورد لطف نموده مرا راهنمایی نمایید . با تشکر و تقدیم احترام .

داوودی فر
12th June 2013, 11:22
با سلام و خسته نباشید

با یک مادر برد گیگا بایت (GA-EP43-DS3L )این مشکل را دارم که اصلا روشن نمی شود ، با این توضیح که روی ای سی های بایوس این مادر برد که دو تا ای سی 25L8005هستش که با M & B مشخص شده اند ولتاژ 3.3ولت وجود ندارد . دنبال قطعه معیوب گشتم اما نتونستم پیدا کنم . نیازمندم که در این مورد لطف نموده مرا راهنمایی نمایید . با تشکر و تقدیم احترام .

با سلام و خسته نباشید
تصویر مادر برد را ارسال می کنم .

Mohsen Rajabi
12th June 2013, 14:23
به نام خدا
با سلام و خسته نباشید
دوست عزیزز وقتی سیستم روشن نمیشه ربطی به ic bios نداره:
شما اول باید ولتاژ پین سوئیچ پاور رو بگیرید که بین 3.5 تا 5 باید در نوسان باشد
دقت کنید قبل از اینکه بخواهید سوئیچ کنید با انگشت خود icها رو لمس کن تا متوجه بشه که قطعه ی داغ میکنه یا نه؟(ic sound &lan)
یه رگولاتور بشماره 1084 یا 1085 یا 1117 که مسئول درایو چیپ جنوبی هستن داغ میکنه؟ولتاژ خروجیش 3.3 هست؟
اگه بعد از موارد بالا نتیجه نگرفتی باید بری سر وقت ic i.o که همون گوشه پایین سمت چپ و با ITE شروع میشه رو عوض کن اگه بازم جواب نگرفتی دو حالت پیش یاد
1.یا جنوبیت دیس کانکنته
2.یا جنوبیت خرابه

کلینیک خانه سخت افزار نکا