PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریموت 206

hojat_ramezani
14th June 2013, 16:40
با سلام خدمت اسلتید گرامی یک 206 دارم که ریموت فابریکش کار نمیکنه ای سی یو ماشین عوض شده و الان بی کد شده یعنی با کلید معمولی هم روشن میشه چراغ چک روشنه تعریف سوئیچ کردم ولی باز هم ریموت کار نکرد ریموت هم کد دادم ولی بی فایده است در ضمن میخام ضد سرقت ماشین هم راه بندازم لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم اگر ضد سرقتشو راه بندازم ریموت هم کار میکنه یا نه در ضمن ریموت و چیپ فابریک ماشینه یعنی عوض نشده ایا اگر ماشینی رو بی کد کنیم ریموت اون از کار میفته یا به خاطر اینه که ای سی یو عوض شده ریموت کار منی کنه ماشین مدل 81

m.aminifar
14th June 2013, 23:49
با سلام خدمت اسلتید گرامی یک 206 دارم که ریموت فابریکش کار نمیکنه ای سی یو ماشین عوض شده و الان بی کد شده یعنی با کلید معمولی هم روشن میشه چراغ چک روشنه تعریف سوئیچ کردم ولی باز هم ریموت کار نکرد ریموت هم کد دادم ولی بی فایده است در ضمن میخام ضد سرقت ماشین هم راه بندازم لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم اگر ضد سرقتشو راه بندازم ریموت هم کار میکنه یا نه در ضمن ریموت و چیپ فابریک ماشینه یعنی عوض نشده ایا اگر ماشینی رو بی کد کنیم ریموت اون از کار میفته یا به خاطر اینه که ای سی یو عوض شده ریموت کار منی کنه ماشین مدل 81

بعد از DECODEکردن ایسیو اگر BSI دانلود شود ریموت دیگر کار نمی کند شما باید ایسیو خام کنید ومعرفی کنید (دامپ خام انواع ایسیو در بخش مربوطه ان ایسیو موجود هست) بعد از ان کلید و ریموت معرفی کنید تمام اینها در صورتی امکان پذیر هست که کد سوییچ فابریک داشته باشین در غیر اینصورت باید یک سوییچ و ریموت خام تهیه کنید و با کد دلخوا معرفی انجام بدین