PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طریقه ساخت کابل چاپگر 25 را می خواستم که هر دو طرفش نرگی باشه

داوودی فر
21st June 2013, 01:13
با سلام خدمت اساتید بزرگوار یک دستگاه جوش لوله گاز هست که حافظه ان پر شده و باید خالی شود حالا کابل اونو هم گم کرده اند که یک کابل چاپگر که هر دو طرفش نرگی می باشد نیاز دارد من در بازار نتونستم تهیه کنم اگه کسی طریقه سیم کشی این کابل رو می دونه لطفا راهنماییم کنید ضمنا با شرکتش تماس گرفتم گفتند کابل چاپگر می خوره . با تشکر و قدر دانی پیشاپیش از شما بزرگواران .

داوودی فر
21st June 2013, 10:36
با سلام خدمت اساتید بزرگوار یک دستگاه جوش لوله گاز هست که حافظه ان پر شده و باید خالی شود حالا کابل اونو هم گم کرده اند که یک کابل چاپگر که هر دو طرفش نرگی می باشد نیاز دارد من در بازار نتونستم تهیه کنم اگه کسی طریقه سیم کشی این کابل رو می دونه لطفا راهنماییم کنید ضمنا با شرکتش تماس گرفتم گفتند کابل چاپگر می خوره . با تشکر و قدر دانی پیشاپیش از شما بزرگواران .

با سلام و خسته نباشید مجدد
اساتید عزیز لطفا راهنمایی کنید . ممنون و متشکرم

داوودی فر
22nd June 2013, 10:27

با سلام و خسته نباشید

با عرض پوزش از مدیریت سایت . ببخشید سه باره دارم پست را تکرار می کنم فقط به خاطر اینکه بیاد تو اخرین ارسالات و دیده شود . چون یه خورده عجله دارم براش . منتظر راهنمایی های شما بزرگواران هستم . با تشکر