PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشدن روآ سال بای فیول

Hasan Shabani
30th June 2013, 23:02
با درود به کیان ستی های عزیز:

الان دو روزه که روی روآ بای فیول کار میکنم اما هنوز موفق به روشن کردنش نشدم. قضیه از این قراره که تسمه دینام پاره میشه و بدون توجه به روشن شدن چراغ باطری و دمای آب صاحب ماشین به راهش ادامه میده تا به مقصد برسه. ماشینو خاموش میکنه اما وقتی که صبح می خواسته روشن کنه استارت میخورد اما روشن نمی شده خلاصه بعد از کار کردن چند تا از همکارا تو شهرمون ماشین می آید زیر دست من. آب رادیاتور پس زده بود وتمام سیم کشی پشت چراغ جلو سمت راننده خیس بود. خشکشون کردم دستگاه زدم سوئیچو که باز می کنم چشمک زن ایمو قطع میشه اما منفی ای سی یو به رله دوبل و پالسش به کوئل نمیاد مسیر سیم کشیو چک کردم، ست ای سی یو و ایمو رو روی تستر و یه پراید بای فیول روشن کردم سنسور دور موتور تست شده خلاصه اندازه تجربم همه کار کردم اما دیگه مخم قد نمی ده به کمکتون نیاز دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

m.aminifar
1st July 2013, 00:27
با درود به کیان ستی های عزیز:

الان دو روزه که روی روآ بای فیول کار میکنم اما هنوز موفق به روشن کردنش نشدم. قضیه از این قراره که تسمه دینام پاره میشه و بدون توجه به روشن شدن چراغ باطری و دمای آب صاحب ماشین به راهش ادامه میده تا به مقصد برسه. ماشینو خاموش میکنه اما وقتی که صبح می خواسته روشن کنه استارت میخورد اما روشن نمی شده خلاصه بعد از کار کردن چند تا از همکارا تو شهرمون ماشین می آید زیر دست من. آب رادیاتور پس زده بود وتمام سیم کشی پشت چراغ جلو سمت راننده خیس بود. خشکشون کردم دستگاه زدم سوئیچو که باز می کنم چشمک زن ایمو قطع میشه اما منفی ای سی یو به رله دوبل و پالسش به کوئل نمیاد مسیر سیم کشیو چک کردم، ست ای سی یو و ایمو رو روی تستر و یه پراید بای فیول روشن کردم سنسور دور موتور تست شده خلاصه اندازه تجربم همه کار کردم اما دیگه مخم قد نمی ده به کمکتون نیاز دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

در وهله اول چه خطای در ایسیو ثبت می شود وبعد چک کنید ببینین هنگام استارت پالس دور موتور دارین یا نه

Hasan Shabani
1st July 2013, 00:44
خطای ایموبلایزر ثبت میشه

TuneUp_Vahab
1st July 2013, 01:04
با سلام :

دوست عزیز ، چک کنید آیا در 2 حالت سوئیچ باز و بسته ولتاژهای ایموبلایزر را دارید ؟

ebi n1
1st July 2013, 01:16
توپیهای پشت چراغ و سوکت رله دوبل را چک کنید

Hasan Shabani
1st July 2013, 09:35
پین هارو کاملا چک کردم پایه های ایموروهم چک کردم البته نقشه ایموبلایزر بای فیول رو ندارم فقط از روی نقشه ای سی یو سیگنال هارو از دو پایه ای سی یو تا ایمو سالم دو تا پایه ایمو برق و دوتای دیگش هم بدنه است`

tune.top
1st July 2013, 10:17
اگه A.B.Sداره سوکتش رو بکشید ببینید روشن میشه؟

Hasan Shabani
1st July 2013, 10:46
A.B.S نداره

m.aminifar
1st July 2013, 11:03
خطای ایموبلایزر ثبت میشه

معمولا در ایسیو های زیمنس خطای یونیت ایموبلیزر ثبت هست نمیتونه ایراد از این خطا باشه شما ولتاژهای ورودی ایسو و یونیت ایمو چک کنید در مرحله بعد در قسمت تست عملگرها چک کنید ببینین رله دوم رله دوبل (مربوط به پمپ بنزین و کویل هست )کار می کند یا نه

sajadnasirpor
1st July 2013, 11:12
سلام دوست عزیز موردی داشتم که ماشین روشن نمیشد و مشکل از تگ داخل سویچ بود که از جاش در اومده بود و پالس نمیداد شما تگ داخل سویچ رو چک کنین اگه باز هم مشکل رو داشتین در مرحله اول ببینین رله دوبل موقع سویچ باز فعال میشه یا نه از یه سنسور دور موتور شرکتی استفاده کنین

Hasan Shabani
1st July 2013, 11:58
ست ای سی یو و ایمو رو روی تستر و یه پراید بای فیول و روآی سال روشن کردم سنسور دور موتور تست شده.

از پایه 80 ای سی یوی منفی به پایه 10 رله دوبل و از پایه 31و61 منفی پالسی به کوئل دوبل وصل میشه اما من هیچکدوم از اینارو ندارم

Hasan Shabani
1st July 2013, 13:31
دوست دیگه ای نیست تجربه بده؟........

ebi n1
1st July 2013, 14:06
شاید ترانسپندر خراب است

Hasan Shabani
2nd July 2013, 00:52
امروز بالاخره روشن شد

همونطور که دوست خوبم جناب سجادپور فرمودن ایراد از تگ سوئیچ بود