PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تایپیک تجربیات پراید همکاران

ebi n1
4th July 2013, 02:42
دوستان اول تعمیر خودرو بعد اجرت اگر غیر از این فکر کنید کوچکترین ایراد بزرگترین ایراد میشود چون ما کار را درست نمیکنیم بلکه خواسته اوست که کار درست میشود شما فکر کنید که کسانی که کوچکترین اطلاعاتی ندارند در شغل خودمان چگونه کار میکنند تجربیات که ما درسایت قرار میگیرد همه از ان اوست .الله

ebi n1
4th July 2013, 02:50
پراید دوگانه اگر خطای سنسور دورموتور میدهد ایراد از ایسیو گاز است باید سمیهای مربوط به دورموتور را از قسمتی که به ایسیو گاز میرود را از مدار خارج کنیم و بهم وصل کنیم

ebi n1
4th July 2013, 02:58
پراید دوگانه اگر خطای سنسور اکسیژن همه کار کرده بود ایراد از ایسیو گاز بود سیمهای را از سوکت گاز خارج کنید و بهم وصل کنید و یک
شبیه ساز اکسیژن به مدار ورودی ایسیو گاز نصب کنید تا ایسیو روی گاز برود

ebi n1
4th July 2013, 03:04
پراید در حال حرکت کپ میکرد ایسیو را از مدار خارج کردم و سیمهای مربوط به انژیکتورها و دور موتور و اکسیژن را یکسره کردم خوب شد

arazpjd
17th July 2013, 19:10
با عرض سلام و آرزوی قبولی عبادت شما بزرگواران

یه پراید دوگانه دستی با مشکل بالا رفتن دمای اب مراجعه کرد.با تست دیاک معلوم شد شمع اب دما رو درست نمیخونه.تعویض شمع اب با نمونه سالم هم مشکل رو حل نکرد.باسوال از راننده معلوم شد ماشین رو کارواش کرده .با خشک کردن امولاتور گاز دستی ودسته سیم های مربوطه مشکل درست کار نکردن شمع اب برطرف گردید.

ebi n1
17th July 2013, 21:15
خودرو:پراید
عیب:مشکل دمای اب و فنها کار نمیکرد
رفع عیب:ایراد از این بود جای سوکت ناک را با دمای اب اشتباه بود جهای انها را عوض کردم درست شد