PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : B.S.I206

tune.top
8th July 2013, 22:06
باسلام.206 تیپ2 مدل 82 زمانی که میخواستم BSIرو دانلود کنم در حال دانلود باطری خالی میکنه و عملیات دانلود ناتموم میمونه حالا زمانی که سوییچ رو باز میکنم برف پاک کن میزنه چراغ جلو روشن میشه چراغ های پشت امپر چشمک میزنن از قبل هم فایل سالمش رو سیو کرده بودم ای سی رو در اوردم دوباره برنامه سالمش رو ریختم بازم مشکل حل نشده/از دوستان فوری کمک میخواستم با تشکر

m.aminifar
9th July 2013, 00:12
باسلام.206 تیپ2 مدل 82 زمانی که میخواستم BSIرو دانلود کنم در حال دانلود باطری خالی میکنه و عملیات دانلود ناتموم میمونه حالا زمانی که سوییچ رو باز میکنم برف پاک کن میزنه چراغ جلو روشن میشه چراغ های پشت امپر چشمک میزنن از قبل هم فایل سالمش رو سیو کرده بودم ای سی رو در اوردم دوباره برنامه سالمش رو ریختم بازم مشکل حل نشده/از دوستان فوری کمک میخواستم با تشکرخودرو با باطری دیگر تست کنید زمان دانلود سیم برق دینام باز کنید شاید دینام اتصالی داشته باشد یا دیود های دینام سوخته باشد و باعث دشارژشدن باطری شود

gabriel
9th July 2013, 09:50
باسلام.206 تیپ2 مدل 82 زمانی که میخواستم BSIرو دانلود کنم در حال دانلود باطری خالی میکنه و عملیات دانلود ناتموم میمونه حالا زمانی که سوییچ رو باز میکنم برف پاک کن میزنه چراغ جلو روشن میشه چراغ های پشت امپر چشمک میزنن از قبل هم فایل سالمش رو سیو کرده بودم ای سی رو در اوردم دوباره برنامه سالمش رو ریختم بازم مشکل حل نشده/از دوستان فوری کمک میخواستم با تشکر

دوست عزیز شما از ایپرام رید کردی اطلاعات و برنامه میکرو پاک شده شما دوباره دانلود کنید سپس فایل ایپرام 95160 را برگردونید تا ماشین روشن بشه بعد باید پیکر بندی هم بشه .
معمولا با دانلود نیمه کاره کد هم میپره.

tune.top
9th July 2013, 10:31
باطری رو عوض کردم کابل دینام رو هم موقت قطع کردم/فایل سالم خودشو ریختم دانلود هم نمیشه سوییچ رو که باز میکنم برف پاک کن شروع به کار میکنه چراغ های جلو روشن چراغ استپ چراغ بنزین چشمک میزنن/کمک فوری فوری

tune.top
9th July 2013, 10:45
ای سی رو تمام Fکردم دوباره فایل سالم خودش رو ریختم بازم مشکل پابرجاست

ebi n1
9th July 2013, 10:51
احتملا با ورژن خودش دانلود میکنید یک ورژن پایینتر یا بالاتر دانلود کنید

tune.top
9th July 2013, 11:04
اصلا دانلود نمیشه

ebi n1
9th July 2013, 11:22
باچه دستگاهی دانلود میکنی برای من همین اتفاق افتاده بود من با 3 تا دستگاه زدم فقط زروان درست کرد

tune.top
9th July 2013, 11:46
باچه دستگاهی دانلود میکنی برای من همین اتفاق افتاده بود من با 3 تا دستگاه زدم فقط زروان درست کرد

با رایان USI3.بازم با یه دستگاه دیگه ای دانلود میزنم نشد احتمالا ای سی میکرو سوخته

gabriel
9th July 2013, 12:34
دوست عزیز من با چند تا 206 همین مشکل را داشتم میکرو نسوخته شما زمانی که دیاگ درخواست بستن سویچ میده سویچ رانبند روی NEXT کلیک کن حتما دانلود میشه من امتحان کردم انشا الله جواب میگیری

tune.top
9th July 2013, 15:44
ممنون از دوستانی که منو راهنمایی کردن/بایه دستگاه دیگه ای دانلود زدم جواب داد همه چیز میزونه حالا این ماشین قبلش زمانی که فن شروع به کارکردن میکنه یه سره میشه چه بی کولر چه با کولر همه چیزش روچک کردم فقط موندE.C.U از زمانی که ای سی L9823 رو عوض کردم مشکل فن حل شده اما حالا کولر روشن نمیشه/لطفا راهنمایی کنید/در ضمن بعد از دانلود کولر روشن بود

m.aminifar
10th July 2013, 00:09
ممنون از دوستانی که منو راهنمایی کردن/بایه دستگاه دیگه ای دانلود زدم جواب داد همه چیز میزونه حالا این ماشین قبلش زمانی که فن شروع به کارکردن میکنه یه سره میشه چه بی کولر چه با کولر همه چیزش روچک کردم فقط موندE.C.U از زمانی که ای سی L9823 رو عوض کردم مشکل فن حل شده اما حالا کولر روشن نمیشه/لطفا راهنمایی کنید/در ضمن بعد از دانلود کولر روشن بود

شما کافیگور bsiچک کنید