PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماشین سرقتی

ebi n1
12th July 2013, 04:46
سلام به دوستان
تا حالا چند ماشین سرقتی اوردند جای من که فقط قفل گردن را شکسته بودند و سیمهای ته سویچ را دستکاری کردند من نمیدونم چطور این ماشینهای ایمودار را روشن کردند نمیدونم فکر کنم دستگاه فرسنده کد دارند اگر میشه راهنمای کنید

IRANIA
12th July 2013, 09:37
سلام به دوستان
تا حالا چند ماشین سرقتی اوردند جای من که فقط قفل گردن را شکسته بودند و سیمهای ته سویچ را دستکاری کردند من نمیدونم چطور این ماشینهای ایمودار را روشن کردند نمیدونم فکر کنم دستگاه فرسنده کد دارند اگر میشه راهنمای کنید

سلام
جند مورد که من دیدم و شنیدم ماشین های ایمو دار را خاموش میدزدند اما اکثرا سارق تلاش کرده با دستکاری سیم های زیر فرمان ماشین را روشن کند در مورد دستگاه فرستنده کد چیزی نشنیدم فکر نمی کنم امکان پذیر باشد شما خودتان استادید هر ایموبلایزری کد خودش را دارد

tune.top
12th July 2013, 11:18
سلام
جند مورد که من دیدم و شنیدم ماشین های ایمو دار را خاموش میدزدند اما اکثرا سارق تلاش کرده با دستکاری سیم های زیر فرمان ماشین را روشن کند در مورد دستگاه فرستنده کد چیزی نشنیدم فکر نمی کنم امکان پذیر باشد شما خودتان استادید هر ایموبلایزری کد خودش را دارد

دستگاهی هستش که بعضی از دزدان حرفه ای داشتن که ایموبلایزر رو از کار مینداختن و ماشین رو روشن میکردن یادمه توی گزارش5 که از شبکه5 استان خراسان پخش میشه خود دستگاه رو نشون میداد که ایموبلایزر رو از کار مینداختن و ماشین رو به راحتی روشن میکردن

mostafaazizi
12th July 2013, 11:54
هر سارقی در زمینه یه نوع خودرو فعالیت میکنه و ابزار لازم نوع خاصی از خودرو همراهشه (مثلا پرایدمدل بالا=دوعدد ای سی یو ساژم وزیمنس بی کد .چکش کوچک سمه نشان )

tune.top
12th July 2013, 12:37
واسه منم سواله که چطوری یه زانتیا یا ماکسیما رو روشن میکنن ولی تابه حال نشده که مگان رو بدزدن فکرمیکنم تنها ماشینی هستش که نمیتونن روشنش کنن