PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعریف سوئیچ 405 VALEO

Hasan Shabani
16th July 2013, 11:21
با درود فراوان به کیان ستی های گرامی

برای تعریف سوئیچ 405 والئو نیاز به اکسس کد دارم کسی از دوستان داره بهم بده. ای سی یو و آی سی یو خام کردم کلیدها نیز نو اند اما بدون دستگاه تعریف نشد.

m.aminifar
16th July 2013, 11:30
با درود فراوان به کیان ستی های گرامی

برای تعریف سوئیچ 405 والئو نیاز به اکسس کد دارم کسی از دوستان داره بهم بده. ای سی یو و آی سی یو خام کردم کلیدها نیز نو اند اما بدون دستگاه تعریف نشد.

زمانیکه ست ایمو خام هست میتونین با کد دلخواه معرفی کنین

Hasan Shabani
16th July 2013, 11:35
کد دلخواه باید یک کد درست باشه دگ اما من ندارم

farshid1365
22nd August 2013, 17:25
کد دلخواه باید یک کد درست باشه دگ اما من ندارم

خدمت شما دوست عزیز

Hasan Shabani
31st December 2013, 00:28
درود بر شما
جناب امینی فر با این دوفایل و کدی که زحمت آپلودشو کشیدین نتونستم تعریف کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.

m.aminifar
31st December 2013, 01:29
درود بر شما
جناب امینی فر با این دوفایل و کدی که زحمت آپلودشو کشیدین نتونستم تعریف کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.

دامپ های مورد نظر من اپلود نکردم اقاس farshid1365 اپلود کردن بهتر شما ایسیو های مورد نظر خام کنید و با کدی که اقایfarshid1365 برای دامپ ارسالی به عنوان اسم دامپ ارسال کردن تعریف سوییچ کنید

farshid1365
31st December 2013, 01:45
با سلام و درود خدمت دوستان
اقای امینی فر استاد ارجمند این دوتا فایل که گذاشتم مربوط به ecu و acu میباشد و کد دار است . و کافی است فقط دوتا کلید خام رو براش با این کدی که روش تعربف شده معرفی کنیم . :)

Hasan Shabani
31st December 2013, 02:40
با سلام و درود خدمت دوستان
اقای امینی فر استاد ارجمند این دوتا فایل که گذاشتم مربوط به ecu و acu میباشد و کد دار است . و کافی است فقط دوتا کلید خام رو براش با این کدی که روش تعربف شده معرفی کنیم . :)

بنده هم دقیقا همین کار را کردم اما موفق نشدم

farshid1365
31st December 2013, 03:14
من دیاگم پردازش موتوره اما با این فایل که گذاشتم تعریف نکرد البته جدیدا اپدیت کردمش و با این فایل چنتا ماشین رو روشن کردم اما اون زمان که اپدیت نبود با دستگاه پردیس یکی از دوستام براش کلید تعریف کردم . از بابت سالم بودن فایل ها خیالتون راحت باشه .

Hasan Shabani
31st December 2013, 15:24
با تشکر از شما

اینبار آی سی ایپرام ای سی یو رو تعویض کردم جواب داد