PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیاگهای که با انها کار میکنید مزیت و عیوب انها را بنویسید

ebi n1
19th July 2013, 21:24
دیاگ:معاد
مزیت:راهتی کار و سرعت عمل در کار و تعریف سویچ تقریبا خوب و پیکربندی تک تک ایتمهای ایسیو بدون نیاز لبتاب
عیوب:در ایسیو موتور زانتیا عیبها را نشان نمیدهد درکل درزانتیا ضعف دارد و در ایسیو موتور 206 پیکربندی اتومات ندارد در ECU J34 پارامترها مشکل دارد در کل نسبت به کد خطا ضعف دارد در پراید ایسیو زیمنس کانک قطع میکند و خطای مربوط به فن را عدم جرقه زنی میدهد

احمد برقکار
20th July 2013, 01:30
سلام درضمن در 206 ساجم خطای انجکتور ها رو اشتباه مینویسه اگه انجکتور 2ایراد داره 3 رور میزنه وهمیشه هم اگه سوکت یو اس پی رو قطع کنیوارد نمیشه وباید ریستات کنی

mostafaazizi
20th July 2013, 14:57
سلام
دیاگ من موتور ازماست پرتابل
چند تا از همکارام دیاگ مهاد دارن باهاش کار کردم خیلی کنده.خطا هارو اشتباه ترجمه میکنه مراحل وارد شدن به برنامه جند برابر دیاگ دیگست در هر صفحه یه پارامتر داره برنامه هارو چند قسمت کردن ارزون میدن کلاه سر مردم میزارن
دیگه خسته شدم از بس دیاگم رو به همکارام که دیاگ مهاد دارن امانت دادم
اگه به من دیاگ مهاد رایگان بدن حوصله وقت تلف کردن ندارم

ebi n1
20th July 2013, 16:29
دیاگ: پردازش
مزیت:کم حجم بودن باکس سرعت در پارامتر دارای پیکربندی اتوماتیک ایسیو درایرانخودرو وسایپا تقریبا خوب است
عیوب: کد سویچ ضعیف و ایربگ و گم شدن باکس وضعف در ارتباط و نیاز لبتاب

islamnik
20th July 2013, 16:51
با سلام
دیاگ بنده مهاد صنعته.ضعفهای زیادی دارند ولی در کل ازش راضیم.
تو خودروهای گازوئیلی خیلی مشکل دارن.در زانتیا و l90 کندی باز شدن صفحات بیشتره.در ایسیو های مگنتی مارلی هنگ برنامه دارن.تعریف سویچ متوسطه.

tune.top
21st July 2013, 18:32
دستگاه منusi3 رایان خودرو اندیش هستش/ضعف.خطاهارو کامل نشون نمیده خطاهای مربوط گیربکس اتومات رو کدهای نامفهومی میزنه مثلاf00تعریف سوییچ ضعیفی داره برنامه های دانلود رو باید با ترس لرز انجام داد/مزییت/خطاهارو دقیق میزنه تحت ویندوز هستش سرعت خوبی داره/درکل نمره15 روبهش میدم/دوستان نمره بدن بهتره/ دوستان اگه کسی ایکو دیاگ داره مزیت و عیوب رو بفرسته/باتشکر

ebi n1
22nd July 2013, 18:33
دیاگ: زروان
عیوب:سرعت پایین در باز کردن برنامه در کد سویچ ضعیف ودر کل نصف کارایی معاد را دارد
مزیت: اگر درحین دانلود bsi سوکت را در بیارید دوباره میتوانید دانلود کنید و پیکربندی ایسیو هم دارد

tune.top
23rd July 2013, 19:00
باسلام.میخوام ایکو دیاگ خریداری کنم لطفا در همین تایپک عیوب و مزیتش رو ذکرکنید/باتشکر

ebi n1
25th July 2013, 21:52
باسلام.میخوام ایکو دیاگ خریداری کنم لطفا در همین تایپک عیوب و مزیتش رو ذکرکنید/باتشکر فقط برای مجصولات ایرانخودرو کاربرد دارد باز هم کل کارها را انجام نمیدهد

iveco
29th December 2013, 18:33
با سلام

بهترین دیاگ برای محصولات زامیاد است و کل محصولات سبک انرا ساپورت می کند .تنها دیاگ مورد مصرف در خطوط تولید زامیاد

ضعف :بعلت کپی برداری از دیاگ چینی در عیب یابی نیسان دیزل بسیار ضعیف است (البته دیاگ چینی هم مثل این بود )-

mostafaazizi
29th December 2013, 23:48
سلام
یک عددآیکو درحد نو با برنامه دانلود و تبدیل دارم در صورت نیاز پیام دهید

Hasan Shabani
31st December 2013, 03:11
سلام به همگی

بنده با دیاگ مهاد کار میکنم. از نظر دیزاین برنامه عالیه، تعریف سوئیچ زیمنس و بوش و 206 خوبه، تعریف سوئیچ والئو عملا کاربردی نداره، دانلودهاش خیلی ضعیفه البته دانلودهای 206 بد نیست، برنامه مقدار دهیش عالیه مخصوصا J34،برنامه رنو و سیتروئنش سنگینه اما به نسبت دیاگهای ایرانی که خودم کار کردم تکمیل تره پشتیبانیش ظعیفه و بیشتر تظاهره از نظر اطلاعات فنی تیم ظعیفی دارن.

amirabdian20
26th January 2014, 14:43
با سلام
من دياگ پرتابل موتور آ زماى ثمين رو دارم خيلى ازش راضىم سرعتش فوق العلادس دانلود پيکربندى اتومات رو داره ضد سرقت همه رو ساپورت ميکنه تازه cng رو هم ميتونى با پرتابل بزنى هر اطلاعات ديگه خواستى باهام تماس بگير بهت مىگم 09166131094