PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار نکردن امپر اب خودروی اردی

saeid23
21st July 2013, 23:26
با سلام وخسته نباشید به همه ی بزگواران.راستیتش امروز خودروی اردی مدل 85 با ecu s200 jci به من مراجعه کرده بود که امپر اب در پشت امپر افتاده بود و کار نمیکرد لازم به ذکر خودرو هیچ مشکل دیگه ای نداشت چون دیر وقت بود گذاشتم واسه فردا .میخوام خواهش کنم از دوستان قبله اینکه رو خودرو کار کنم کمی راهنماییم کنن با سپاس از همهگی.

TuneUp_Vahab
22nd July 2013, 00:38
با سلام :

دوست عزیز ، ابتدا سیمکشی از فشنگی آب تا پشت آمپر را بررسی سپس خود فشنگی را تعویض نمایید .

saeid23
22nd July 2013, 01:05
ازتون ممنونم اقای گلستان که جواب دادین.راستش تو کارکرد فن هیچ مشکلی نیست وبه راحتی اتومات میکنه وسنسور داره کارشو انجام میده. یعنی اگه سنسور خراب باشه پس چرا فن به خوبی اتومات میکنه .اگه اشتباه نکنم پایه 1و2 سنسور به ایسیو وپایه 3 به پشت امپر میره.یعنی پایه 3 تا پشت امپر ممکنه ایراد داشته باشه با تشکر.اگه میشه بیشتر توضیح بدین

TuneUp_Vahab
22nd July 2013, 01:28
معمولا در خودروها 2 نوع فشنگی وجود دارد 1- فشنگی سبز جهت ارسال اطلاعات به ایسیو 2- فشنگی قهوه ای ارسال اطلاعات به پشت آمپر .
گزینه دوم اگر خراب باشد در کارکرد خودرو تاثیری نداشته و فقط دمای کاذب بصورت چشمی را نمایش خواهد داد .

saeid23
22nd July 2013, 02:07
درسته اقای گلستان.ولی اطلاعات دمای اب در خودروی اردی فقط در سنسور دمای اب 3 فیش به رنگ ابی است.میخوام اینو بگم اگه سنسور خراب باشه پس چرا تو کارکرد ماشین چیزی نشون نمیده. فقط امپر اب کار نمیکنه . مگه با هم نیستندیعنی ممکنه اگه امپر اب کار نکنه از فشنگی باشه.شرمنده که انقدر سوال میپرسم هدف از این سوال ها اینه که به یک نتیجه ای رسیده باشیم

ebi n1
22nd July 2013, 09:46
با سلام وخسته نباشید به همه ی بزگواران.راستیتش امروز خودروی اردی مدل 85 با ecu s200 jci به من مراجعه کرده بود که امپر اب در پشت امپر افتاده بود و کار نمیکرد لازم به ذکر خودرو هیچ مشکل دیگه ای نداشت چون دیر وقت بود گذاشتم واسه فردا .میخوام خواهش کنم از دوستان قبله اینکه رو خودرو کار کنم کمی راهنماییم کنن با سپاس از همهگی.

سلام دوست من شما میتوانید با دادن منفی از طریق لامپ تست میتوانید چک کنید ولی باید اول سوییچ بسته باشد بعد از وصل کردن منفی سویچ باز شود تست شود

saeid23
22nd July 2013, 14:10
با سلام به دوست خوبم.من امروز رو ماشین کار کردم و به پایه 3 فشنگی بدنه دادم ولی هیچ تغییری نکردو همچنین ارتباط پایه 3 تا پشت امپر رو چک کردم اما قطعی نداشت ممکنه پشت امپر ایراد داشته باشه یا ....

ebi n1
22nd July 2013, 15:25
سلام بازهم خسته نباشی بله از امپر است میتوانید در بخش کلیومتر این ایراد را مطرح کنید تا شما راراهنمایی کنند

saeid23
22nd July 2013, 21:29
با سلام وخسته نباشید و سپاس فراوان از اینکه تو این مشکل همراهم بودین.خلاصه امروز پس از تعویض 2 بار سنسور دمای اب مشکل خودرو حل شد.با تشکر