PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای "مقاومت بالا کیسه هوای سرنشین

Hasan Shabani
23rd July 2013, 18:59
سلام دوستان
می خواستم بدونم خطای مقاومت بالا کیسه هوای سرنشین در پرشیا مربوط ب چی میشه.
آخه اکثرا تک ایربگ هستن پس چرا سمت سرنشین خطا میگیره

m.aminifar
24th July 2013, 00:10
سلام دوستان
می خواستم بدونم خطای مقاومت بالا کیسه هوای سرنشین در پرشیا مربوط ب چی میشه.
آخه اکثرا تک ایربگ هستن پس چرا سمت سرنشین خطا میگیره

به احتمال زیاد یونیتی که روی این خودرو نصب شده مربوط به خودروی که دو ایربگه هست

Hasan Shabani
24th July 2013, 19:00
ممنونم جناب امینی فر. فقط چجوری باید تشخیص بدم یونیتش تکه یا دو؟

m.aminifar
25th July 2013, 01:34
ممنونم جناب امینی فر. فقط چجوری باید تشخیص بدم یونیتش تکه یا دو؟

شماره سریال روی یونیت ایربگ مشخص میکنه تک ایربگ هست یا دو ایربگ

ebi n1
25th July 2013, 04:21
به احتمال زیاد یونیتی که روی این خودرو نصب شده مربوط به خودروی که دو ایربگه هست

سلام اقای امینی فر ایا این ایسیو قابل پیکربندی هست که سمت شاکرد را غایب کنیم

gholamali
25th July 2013, 14:07
سلام جناب شبانی با چه دستگاهی کار میکنید که خطای ایربگ سرنشین میدهد

m.aminifar
25th July 2013, 20:04
سلام اقای امینی فر ایا این ایسیو قابل پیکربندی هست که سمت شاکرد را غایب کنیم

خیر قابل پیکربندی نیست

farhad1904
25th July 2013, 22:51
كسي از دوستان ميتونه خطاي كيسه هواي سمت شاگرد رو كه توسط دستگاه عيب ياب آيكودياگ خونده شده رو تهيه و آپلود كنه ؟

دوستان فقط مي خام با آيكودياگ خطا خونده بشه .

Hasan Shabani
26th July 2013, 03:16
سلام جناب شبانی با چه دستگاهی کار میکنید که خطای ایربگ سرنشین میدهدمن با مهاد کار می کنم...
کسی از دوستان راه حلشو میدونه بنظرتون میشه جای ایربگ سمت شاگرد از مقاومت استفاده کرد؟

vahid khavarani
26th July 2013, 09:27
من با مهاد کار می کنم...
کسی از دوستان راه حلشو میدونه بنظرتون میشه جای ایربگ سمت شاگرد از مقاومت استفاده کرد؟

با سلام از شدن میشه باید اهم یک ایربگ سالم رو تو دستگاه براش ایجاد کنی

gholamali
15th August 2013, 23:23
سلام دوستان در عیب یابی ایربگ سمند .پزو . پازس باید با ایکو عیب یابی نمود من با دستگاههای مولتی برند هر گاه عیب یابی نمودم به چنین مشکلاتی برخورد کردم اما ایکو خطاهای که در دستگاههای دیگر بود را ثبت نکرد و براحتی تمام عیوب ایربگ را با ایکو رفع مینمایم و تا به حال حتی یک مورد خطای سرنشین را نداشته ام با سپاس

farhad1904
16th August 2013, 12:19
با درود و ادب

جناب gholamali عزيز خطاي ايربگ سمت شاگرد در خودروهاي 405 و پارس و سمند كه ذاتا ايربگ سمت شاگرد ندارند ثبت مي شود و دليلش نصب اشتباهي ايسيو ايربگ خودروي سورن در اين خودروهاست كه تعدادشون زياد نيست . اگر موردي داشتين اول نوع ايسيو رو بررسي كنيد .

با سپاس - فرهاد

islamnik
18th August 2013, 09:58
با درود و ادب

جناب gholamali عزيز خطاي ايربگ سمت شاگرد در خودروهاي 405 و پارس و سمند كه ذاتا ايربگ سمت شاگرد ندارند ثبت مي شود و دليلش نصب اشتباهي ايسيو ايربگ خودروي سورن در اين خودروهاست كه تعدادشون زياد نيست . اگر موردي داشتين اول نوع ايسيو رو بررسي كنيد .

با سپاس - فرهاد

با سلام به دوستان گرانقدر
جناب فرهاد بنده هم با این خطا مواجه شدم اما سمت راننده رو زده پاک نمیشه نمیدونم از کجا باید شروع کنم و در ضمن روش باز کردن قاب میانی فرمان رو میشه توضیح بدین.سپاس

Hasan Shabani
2nd November 2013, 00:55
درود بر شما
باید به اطلاع دوستان برسونم که این بحث ما از ریشه ایراد داشته کد خطای مقاومت بالا کیسه هوا سمت سرنشین منظور سمت راننده است فکر کنم بغیر از جناب ایسلامنیک کسی دیگه از دوستان با این خطا مواجه نشده؟

sajadnasirpor
2nd November 2013, 10:50
سلام دوستان من تا بحال چند مورد داشتم که با باز گزاشتن سویچ و در آوردن سوکت ایربگ خطا رفع شده

Hasan Shabani
20th November 2013, 01:47
سلام دوستان من تا بحال چند مورد داشتم که با باز گزاشتن سویچ و در آوردن سوکت ایربگ خطا رفع شده

میشه بیشتر توضیح بدین

sajadnasirpor
21st November 2013, 13:58
دوست عزیز من موقعی که 405با ایراد روشن شدن کیسه هوا مراجعه میکنه اول دیاگ میزنم بعد از اینکه خطا پاک نشد دور قاب فرمان رو باز میکنم و سوکت ایربگ رو در میارم و میزنم جا و بعد از اون سویچ رو چند بار باز و بسته میکنم و خطا رو پاک میکنم و دیگه خطا ثبت نمیشه و تا بحال چندین مورد رو این طوری حل کردم موفق باشین