PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست راهنمایی برای تعویض باطری UPS Faratel SM1250

kaywan
29th July 2013, 12:30
سلام. کسی میتونه یه راهنمایی مختصر در مورد تعویض باطری UPS Faratel SM1250 بکنه؟ باطری چند ولت چند آمپر بندازم ؟چند تا باطری میخوره؟ مدل باطری که به این مدل میخوره چیه؟ چون میخوام باطری رو جدا بخرم خودم عوض کنم. در ضمن یک بار باطری عوض کردم ولی عمر باطریش کم بود به 2 سال نرسید.چه باطری خوبه؟ چه برندی؟ و حدود قیمت؟ اگه با شکل راهنمایی کنید ممنون میشم. سپاس.:smile:

M.Salehi
29th July 2013, 13:19
سلام. کسی میتونه یه راهنمایی مختصر در مورد تعویض باطری UPS Faratel SM1250 بکنه؟ باطری چند ولت چند آمپر بندازم ؟چند تا باطری میخوره؟ مدل باطری که به این مدل میخوره چیه؟ چون میخوام باطری رو جدا بخرم خودم عوض کنم. در ضمن یک بار باطری عوض کردم ولی عمر باطریش کم بود به 2 سال نرسید.چه باطری خوبه؟ چه برندی؟ و حدود قیمت؟ اگه با شکل راهنمایی کنید ممنون میشم. سپاس.:smile:

سلام دوست عزیز

تو مشخصاتش نوشته دو عدد باطری 12 ولت 7 آمپر ساعت
طبیعتا چون داخل دستگاه باطری ها گذاشته میشه باید دقیقا ولتاژ و آمپر باطری رو رعایت کنید

اگه برای افزایش ساعت استفاده از باطری بخواهید باطری آمپر بالا تهیه کنید با توجه به اینکه باطری آمپر بالا حجم بزرگتری دارد باید سیم کشی
خارج از کیس دستگاه انجام شود

درمورد باطری خوب هم تمام باطری های موجود تو این رنج اکثرا چینی هستند و عمر مفیدشون تقریبا همون دوسال هست
منتهی اگه در طول مدت زمان زیادی شارژ و دشارژ نشوند عمر مفیدشون کم میشه

موفق باشید