PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : TRanscend 320gb

erfani7
30th July 2013, 05:58
با سلام خدمت همه سروران عزیز
من یک بار دیگه مشگلم رااعلام کردم ولی متاسفانه تاپیکم پاک شده من هارد مدل TRanscend 320gb دارم مدتی است موقع که به کامپیوتر وصل میکنم جراغش خاموش وروشن میشه ولی بالا نمیاد با چند کامپیوتر وچند ویندوز جداگانه امتحان کردم ولی مشگل پا برجاست ولی موقعیکه به رسیور وصلش میکنم سریع بالا میاد مشگل از کجاست با تشکر از همه دوستان

M.Salehi
1st August 2013, 13:05
با سلام خدمت همه سروران عزیز
من یک بار دیگه مشگلم رااعلام کردم ولی متاسفانه تاپیکم پاک شده من هارد مدل TRanscend 320gb دارم مدتی است موقع که به کامپیوتر وصل میکنم جراغش خاموش وروشن میشه ولی بالا نمیاد با چند کامپیوتر وچند ویندوز جداگانه امتحان کردم ولی مشگل پا برجاست ولی موقعیکه به رسیور وصلش میکنم سریع بالا میاد مشگل از کجاست با تشکر از همه دوستان

سلام اقای عرفانی
اگه با ریسیور بالا میاد و می تونید محتویات داخلش رو مشاهده کنید
احتمالا کامپیوتر با فرمت فایلهای داخلش مشکل داره بنظرم من اگه فایل زیاد مهمی داخلش ندارید یکبار با ریسیور فرمت کنید
بعد روی کامپیوتر تست کنید

چون معمولا وقتی هارد توسط کامپیوتر شناسایی نشه و با چندتا سیستم متفاوت هم که تست کردید چاره ای جز فرمت کردن نیست
البته این نظر بنده بود موفق باشید

erfani7
1st August 2013, 13:14
با تشکر از شما آقای M.Salehiفرمت هم کردم ولی متاسفانه مشگلم حل نشد