PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزار

dalahoo600
7th August 2013, 12:18
سلامی گرم خدمت دوستان واستادان محترم من یک سیستم دارم با مادر برد گیگا بایت هر کاری می کنم هیچ یو اس بی زا نمی شناسد ممکن است نرم افزازی باشد که مشکل مرا حل نماید در غیر اینصورت هم لطفا راهنمایی فرمایید . متشکرم .

مدل مادر بر : GIGABAYTE -
GA - EP 45 T - UD 3 LR

M.Salehi
7th August 2013, 13:07
سلامی گرم خدمت دوستان واستادان محترم من یک سیستم دارم با مادر برد گیگا بایت هر کاری می کنم هیچ یو اس بی زا نمی شناسد ممکن است نرم افزازی باشد که مشکل مرا حل نماید در غیر اینصورت هم لطفا راهنمایی فرمایید . متشکرم .

مدل مادر بر : GIGABAYTE -
GA - EP 45 T - UD 3 LR

سلام دوست عزیزم

72891
تنها کاری که از لحاظ نرم افزاری می تونید انجام بدید آپدیت بایوس هست که برای دریافت بایوس به لینک زیر مراجعه کنید

لینک (http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3487#bios)

اگه با آپدیت بایوس مشکل شما حل نشد
از طریق ستاپ وارد شوید گزینه های مربوط به USB رو چک کنید یا اینکه یکبار دیفالت رو بزنید
اگه بازم نشد می تونید بایوس و از پینهای کلیر سیماس روی مین برد خالی کنید
اگه بازم حل نشد دیگه معلوم میشه مشکل سخت افزاریه در اون صورت بهترین راه حل استفاده از کارت USB هست

7289272893

موفق باشید

dalahoo600
8th August 2013, 10:47
با تشکر از توجهی که دررابطه با مشکل بنده داشتید ؛ ولی استاد گرامی خدمتتون عرض کردم کلاً یو اس بی را نمی شناسد که بتوانم وارد ستاب یا تنظیمات شوم .

M.Salehi
8th August 2013, 11:05
با تشکر از توجهی که دررابطه با مشکل بنده داشتید ؛ ولی استاد گرامی خدمتتون عرض کردم کلاً یو اس بی را نمی شناسد که بتوانم وارد ستاب یا تنظیمات شوم .

سلام

دوست عزیز شما می تونید با یه کیبرد ps2 وارد ستاپ بشید
دوم اگه کلیر سیماس کنید هم بد نیست