PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میشه تو کرمان بفرمایید چجوری میتونم تعمیرات یاد بگیرم؟

saeid1359
9th August 2013, 19:14
من تو کرمان هستم و دنبال این هستم که تعمیرات خصوصا رسیور ها رو یاد بگیرم لطفا منو راهنمایی کنید .با سپاس فراوان.

ASHKAN-NO
9th August 2013, 20:25
من تو کرمان هستم و دنبال این هستم که تعمیرات خصوصا رسیور ها رو یاد بگیرم لطفا منو راهنمایی کنید .با سپاس فراوان.

درود
دوست عزیز اطلاعات شما در چه حدی هست؟
ایا تا به امروز تعمیرات کرده اید ؟

M.Salehi
10th August 2013, 21:34

سلام دوست عزیز

ما که خبر نداریم اطلاعات شما در مورد الکترونیک در چه حدی هست بنابراین بصورت کلی عرض میکنم
شما دو راه دارید
یا باید برید در آموزشگاه فنی حرفه ای یا پیش یک تعمیرکار و کسب تجربه کنید
یا اینکه راه دوم خودتون از صفر شروع کنید

اگه تونستید بنده آموزشگاه فنی حرفه ای رو توصیه میکنم چون هم آموزش اصولی خواهید دید هم آخر سر صاحب مدرک فنی میشوید
در ضمن می تونید از قسمت آموزش الکترونیک سایت خودمون هم شروع کنید
این روزها اینترنت خودش مرجع کاملی از علوم مختلف شده که هرکسی علاقمند باشه بصورت رایگان میتونه اطلاعات و تجارب با ارزشی کسب کنه

موفق باشید

saeid1359
14th August 2013, 12:08
بله تعميرات انجام دادم و قطعات رو هم ميشناسم اگه مقداري در مورد عيب يابي مدارها بهم توضيح بدن ميتونم سريع ياد بگيرم.
چون تو كرمان تعميركارها فقط ئوست دارن دانششون واسه خودشون بمونه و ياد نمي دن حتي اگه سوال هم بكني درست جواب نميدن.

ASHKAN-NO
14th August 2013, 12:14
بله تعميرات انجام دادم و قطعات رو هم ميشناسم اگه مقداري در مورد عيب يابي مدارها بهم توضيح بدن ميتونم سريع ياد بگيرم.
چون تو كرمان تعميركارها فقط ئوست دارن دانششون واسه خودشون بمونه و ياد نمي دن حتي اگه سوال هم بكني درست جواب نميدن.

درود
دوست عزیز ببینید یک پیشنهاد دارم
شما در هر قسمتی که دوست دارید تعمیرات کنید
وارد ان بخش شده و اول از همه تجربیاتی که دوستان
قرار داده اند را به خوبی بخوانید
مورد بعد وقتی از کاربران سوالی می پرسد سعی کنید
این پستها را مطالعه کنید
من خیلی ها رو دیدم با مطالعه همین بخشها
الان برای خودشون یک تعمیرکار حرفه ای شده اند
ضمنا هر وقت هر زمانی هم دلت خواست و سوال
داشتید مطرح کنید
تمامی سعی ما این خواهد بود که در حد توان