PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کولر ef7

حمید بهرامپور
15th August 2013, 22:27
با سلام خودروی سمند ef7 دوگانه ایموبلایزر با ایراد کار کردن و قطع کردن خودکار کولر مراجعه کرده که کولر دایم قطع و وصل میکنه بدون فشردن کلید AC / کارهای انجام شده تعویض پنل بخاری سوییچ سه مرحله ای یونیت کولر و رله های کولر و بررسی دسته سیم / سوکت خاکستری پایه D1 ورودی برق ECU از کلید AC میباشد که چیده شده اما باز هم کولر قطع و وصل میکند / ایراد از کامپیوتره لامپ تست به طور سری به پایه D1 و اتصال بدنه وصل شده درست شده . دانلود شده اما جواب نداد/ پایه D1 روی برد دنبال کردم مقصد رو پیدا نکردم / گفتم بره شنبه با کد سوییچ بیاد برنامه ایپرام رو عوض کنم فکر نمیکنم درست بشه / دوستان اگه مورد مشابهی داشتن لطفا راهنمایی کنن / باتشکر

gholamali
15th August 2013, 23:00
سلام مولتی پلکس یا عادی یا tu5 کدام است

حمید بهرامپور
15th August 2013, 23:33
سلام مولتی پلکس یا عادی یا tu5 کدام است بوش با ایموبلایزر و موتور EF7 فاقد شبکه مالتی پلکس / دوست عزیز در پست قبلی که عرض کردم EF7 دوگانه

gholamali
16th August 2013, 00:18
نقشه کولر ef7

حمید بهرامپور
17th August 2013, 17:47
با سلام خودروی سمند ef7 دوگانه ایموبلایزر با ایراد کار کردن و قطع کردن خودکار کولر مراجعه کرده که کولر دایم قطع و وصل میکنه بدون فشردن کلید AC / کارهای انجام شده تعویض پنل بخاری سوییچ سه مرحله ای یونیت کولر و رله های کولر و بررسی دسته سیم / سوکت خاکستری پایه D1 ورودی برق ECU از کلید AC میباشد که چیده شده اما باز هم کولر قطع و وصل میکند / ایراد از کامپیوتره لامپ تست به طور سری به پایه D1 و اتصال بدنه وصل شده درست شده . دانلود شده اما جواب نداد/ پایه D1 روی برد دنبال کردم مقصد رو پیدا نکردم / گفتم بره شنبه با کد سوییچ بیاد برنامه ایپرام رو عوض کنم فکر نمیکنم درست بشه / دوستان اگه مورد مشابهی داشتن لطفا راهنمایی کنن / باتشکر

با درود / باید عرض کنم که با تعویض برنامه ایپرام و تعریف سوییچ مشکل مرتفع شد / موفق باشید.

m,dehghan
7th November 2014, 14:02
با تشکر
نوع برنامه ایپرام را میتوانید آپ نمایید
بنده با همین مشکل مواجه هستم.

حمید بهرامپور
7th November 2014, 21:02
با تشکر
نوع برنامه ایپرام را میتوانید آپ نمایید
بنده با همین مشکل مواجه هستم.

خدمت شما از قبل تو سایت بود فقط توجه داشته باشید حتما کلید یدک هنگام تعریف سوییچ همراه باشد.تعمیرکاران کیان ست (http://kiansat.kim/attachment.php?attachmentid=59942&d=1348654194)

amohammadiazar
21st June 2016, 12:29
‌ بنده هم همين مشكل قطعي كولر رو دارم ولي نميدونم كجا مراجعه كنم از دوستان كسي بنده رو راهنمايي كنه ... ماشين سمند ef7 دوگانه مالتي پلكس مدل 94

erpa
22nd June 2016, 00:39
‌ بنده هم همين مشكل قطعي كولر رو دارم ولي نميدونم كجا مراجعه كنم از دوستان كسي بنده رو راهنمايي كنه ... ماشين سمند ef7 دوگانه مالتي پلكس مدل 94

دوست عزیز در صورت دستکاری نشدن سیستم کولر با بالا بردن ورژن FCM مشکل شما بر طرف میشه