PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زانوی سیم کشی و گیر کردن فنر

avrin10
19th August 2013, 22:51
با سلام
برخی جاها که از این زانوها استفاده می کنم فنر رد نمیشه و گیر میکنه لوله به لوله یا لوله به خرطومی.
http://upload7.ir/images/68758290674957958724.jpg (http://upload7.ir/)

mousa1348
20th August 2013, 09:16
با سلام من خودم بارها با این مشکل روبرو شدم فقط دو راه دارد یا از دو فنر استفاده کنید یعنی از دوطرف لوله فنر را بفرستید باکمک یکی از دوستان با فنر بازی بازی کنید تا یکی از فنر ها از زانوی رد شود . راه دوم این است که باکمک جارو برقی ونخ نایلونی همان نخی که شیرینی فروشها به دور جعبه میبندد یا اگر موجود نبود از نخ کاموا استفاده کنیداز یک طرف نخ نایلونی را داخل لوله کنید واز طرف دیگر با کمک جارو برقی شروع به مکش میکند استفاده کنید وقطی نخ از انور بیرون امد حالا سر فنر را به ان ببندید وبا کمک دوست خود یواش یواش نخرا بیرون بکشید تا فنر بیرو بیاید
امیدوارم مشکل شما با این روش حل شود
باسپاس فراوان

ابیرام 63
23rd December 2013, 00:24
باسلام خدمت شما دوست عزیز
من قبلا سیم کشی ساختمان کارمیکردم
برای حل این مشکل مامی یومدیم دوسر لوله رو برقو میزدیم.(باتیغ کارترقسمت داخل روتراش میدادیم )طوری که ضخامت سرلوله نازک میشد.بعدکه لوله داخل زانو میشدموقع عبور فنرمشکلی پیش نمی یومد.(بعضی مواقع فنر20متری 3تازانو روبراحتی ردمیکرد)
البته برای خرطومی جواب نمیده.

mahdi-s
8th January 2014, 14:37
با سلام دوستان گرامی
در بعضی اوقات با چرب نمودن سر فنر با روغن سیاه مشکل حل می شود

ali.tabana
5th February 2014, 23:25
سعي كنيد از فنرهايي كه نوك اونها پلاستيكي هست استفاده كنيد
مشكل فنر اينه كه وقتي ميزني ميره و تو قسمت لوله پائيني گير ميكنه با نصف كردن فنر ابتدايي و وصل نوك فنر (پلاستيكي باشه بهتره) براحتي فنر رد ميشه و شايد تنها تو 1 درصد زانو ها گير كنه

saeed2448
6th February 2014, 00:17
به جای اینکه بعدهادچارمشکل شویددرموقع سیم کشی اولیه ساختمان به جای زنوزدن همان لوله راباگرماحالت دهید تابعدبرای فنرزدن دچارمشکل نشوید-اگرهم ازقبل زانوخورده بوده ازمقداری ریکا برروی فنر بریزید-

madul
11th February 2015, 14:20
دوستان منم سیم کش ساختمانم برای ورود فنر سرفنر را گریس زده واز فنر نرم استفاده شود در مواقعی هم از طرف دیگر یک فنر دیگر آغشته به گریس را وارد کنید من بارها بااین که چند زانو استفاده شده بود فنر را عبور دادم

saeed13600
25th February 2015, 04:25
یادش بخیر با شلینگ اب کوچک میگرفتم البته جایی که اصلا فنر رد نمیشد واز ان طرف خرطومی بافشار هر کچ سیمان از داخل لوله میزد بیرون راحت فنر رد میشد

فرهاداحمد
17th October 2015, 02:45
دوستان برقکارباسلام که برای اینکه دچاراین مشکل نشوید درزمان لوله گذاری کف ساختمان ازنخهای نایلونی درداخل لوله استفاده کنید باکمترین هزینه وفقط باید به استادکاران وگارگران آن ساختمان شفارش کنید که برای چی این کارامی کنی که درصورت نیازآن رابرندارن 18ساله برقکارم وتا به حال بااین روش حتی بامسیرهای طولانی به مشکل برنخوردم موفق باشید