PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال هارد به کامپیوتر دیگر

saeedplc
22nd August 2013, 23:03
با سلام.

اگه هارد یک کامپیوتر رو به کامپیوتر دیگر وصل کنیم سیستم بالا میاد یا نه؟
اگه بالا نیاد چه راه حلی وجود داره؟

با تشکر.

5656
22nd August 2013, 23:46
فقط باید ویندوز بریزید چون ویندوز روی هارد فقط با کامپیوتری که روش نصب بوده بالا میاد چون دریورهای اون سیستم را میشناسد و شما راهی ندارید 1 بعنوان هارد دوم روی سیتمتان نصب کنید یا اگر تنها میخواهید نصب کنید حتمان باید وینودز روی ان نصب کنید

ASHKAN-NO
23rd August 2013, 00:25
درود
البته من در این مورد سررشته ای ندارم ولی
تا جایی که اطلاع دارم کسانی که هارد را تعمیر
می کنند و اطلاعات ان را بازیابی می کنند
با وصل کردن هارد به مادر برد بدون زدن ویندوز
اطلاعات هارد رو می توانند ببینند
البته این مورد درباره هاردهای ساتا هست
و باید دو عدد هارد باشد یکی هارد اصلی که ویندوز نصب شده
و هارد دوم هم همان هاردی که برای تست هست و فقط می خواهید
اطلاعات داخل ان را ببینید
البته این چیزی بود که من دیده بودم و نظر شخصی من بود
منتظر نظرات تخصصی دیگر عزیزان باشید

5656
23rd August 2013, 11:31
با تشکر همینطور است البته هر هاردی را میتوان بعنوان هارد دوم وصل کرد در مدل ایدیی باید جامپر پشت هارد اصلی را روی مستر و هارد دوم را روی سلو قرار دهید در مورد ساتا راحتر است هارد اصلی را به پورت ساتا شماری 1 مادر بورد وصل کنید و هارد دوم را به بعدی

saeedplc
23rd August 2013, 12:58
با سلام.

بنده نمیخوام هارد رو به عنوان هارد دوم وصل کنم بلکه میخوام فقط از یک هارد استفاده کنم. یعنی هارد خودم رو روی یک کامپیوتر دیگه وصل کنم و سیستم با هارد من کار کنه. مطمئنم روشی وجود داره چون یک جا دیدم این کار رو کرده بودن. باید روی هارد تغییراتی داده بشه ولی نمیدونم چطور!

با تشکر.

ASHKAN-NO
23rd August 2013, 15:28
درود
عزیز تا جایی که من اطلاع دارم نیمشه این کار را کرد
باز هم منتظر نظر دیگر عزیزان باشید

5656
23rd August 2013, 21:39
با سلام.

بنده نمیخوام هارد رو به عنوان هارد دوم وصل کنم بلکه میخوام فقط از یک هارد استفاده کنم. یعنی هارد خودم رو روی یک کامپیوتر دیگه وصل کنم و سیستم با هارد من کار کنه. مطمئنم روشی وجود داره چون یک جا دیدم این کار رو کرده بودن. باید روی هارد تغییراتی داده بشه ولی نمیدونم چطور!

با تشکر.
فکر نکنم راهی داشته باشد این مورد هم که گفتید فکر کنم درحد حرف باشد تاز اگر بشود هم از توان کاربران عادی خارج است

M.Salehi
24th August 2013, 11:52
با سلام.

با تشکر.

سلام دوست عزیز

این کار فقط درصورتی ممکن هست که قطعات سخت افزاری سیستم شما که ویندوز با اون نصب شده با قطعات سیستم دیگه تقریبا مشابه باشه
البته این مساله همیشه درست در نمیاد بنده خودم دیدم که با نصب هارد یک سیستم دیگه ویندوز بالا اومده و ویندوز خودشو با اون سیستم هماهنگ کرده
توجه کنید که این مورد همیشه اتفاق نمیافته

در ضمن اگه میخواهید بصورت موقتی ویندوز بالا بیاد می تونید از ویندوز MINI که از سیدی قابل اجراست استفاده کنید

موفق باشید

smail
24th August 2013, 17:50
من خودم الان دارم با 2 هارد کار میکنم البته بعد از تنظیم 2 تا هارد یکی مستر و یکی سلو و بعد از تعویض ویندوز هر دو تا هارد بیشتر با هم مچ میشند

M.Salehi
24th August 2013, 17:57
من خودم الان دارم با 2 هارد کار میکنم البته بعد از تنظیم 2 تا هارد یکی مستر و یکی سلو و بعد از تعویض ویندوز هر دو تا هارد بیشتر با هم مچ میشند

سلام
دوست عزیز ولی مشکل ایشون استفاده از دو هارد همزمان نیست
ایشون میخوان با هاردی که رو سیستم خودشون ویندوز نصب کردن یک سیستم دیگه رو راه بندازنند بدونه نصب ویندوز