PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروگرامر سوپر پرو 580U .هرکار میکنمروی کامپیوتر نصب نمیشود

modern
25th August 2013, 17:10
سلام.من یک پروگرامر سوپر پرو 580U دارم که هیچ مشکلی نداشت کار میکرد.از سیستم جدا کردم یک روزی وصل نبود.حالا که وصل میکنم روی آیکونش تو صفحهDesktap که کلیک میکنم.صفحه باز میشه ولی شماره های پایین همش صفره.کابل عوض کردم.برنامه جدید نصب کردم.روی یک سیستم دیگه تست کردم.باز هم همین مشکلو داره
امکان داره پروگرامر خراب شده باشه؟!!

M.Salehi
25th August 2013, 18:47
سلام.من یک پروگرامر سوپر پرو 580U دارم که هیچ مشکلی نداشت کار میکرد.از سیستم جدا کردم یک روزی وصل نبود.حالا که وصل میکنم روی آیکونش تو صفحهDesktap که کلیک میکنم.صفحه باز میشه ولی شماره های پایین همش صفره.کابل عوض کردم.برنامه جدید نصب کردم.روی یک سیستم دیگه تست کردم.باز هم همین مشکلو داره
امکان داره پروگرامر خراب شده باشه؟!!

سلام
وقتی به کیس وصل میکنید تو ویندوز شناسایی میشه؟
چراغی چیزی داره و روشن میشه یا نه

modern
25th August 2013, 20:16
چراغ پروگرامر 3رنگ داره.قرمز.سبز.نارنجی.وقتی روشن میکنیم سبزه.هنگامی که روی آیکون کلیک میکنیم یک لحظه قرمز میشه ودوباره سبز میشه.قبلا که مشکلی نداشت تاجایی که خاطرم هست یک چشمک نارنجی میزد وسبز میشد.
برای اطمینان آدابتور12v برق ورودی پروگرامر هم تعویض کردم فرقی نکرد.
آیا امکان داره داخل پروگرامر از نظر نرم افزاری ایراد پیدا کرده باشه؟

M.Salehi
25th August 2013, 21:13
دوست عزیز
من با این مدل کار نکردم ولی شواهد نشون میده
مشکل درایور هست شما باید جدیدترین درایور رو نصب کنید چون با ورژن قدیمی بالا نمیاد سعی کنید اخرین ورژن رو نصب کنید
اگه بازم مشکل پابرجا بود دیگه میمونه خرابی خود دستگاه

موفق باشید

modern
26th August 2013, 08:21
آخرین ورژن رواگر دوستان عنایت کنند ممنون میشم.متشکرم

M.Salehi
26th August 2013, 09:21
دوست عزیز
ظاهرا این مدل پروگرمر مثل مدل های TNM آپدیت درایور نمیشه
تو سایت خودش فقط یه نرم افزار پیدا کردم که حجم خیلی زیادی داره بازم بازم خودتون یه نگاهی بندازید

73659

Xeltek SuperPro 500P Universal IC Chip Device Programmer (http://www.xeltek.com/Universal-Programmers/SuperPro-500P/)

modern
27th August 2013, 13:12
سلام مجدد..نرم افزاری که فرمودید رونتونستم دانلود کنم مشکل هنوزپابرجاست.قبلا یکی از دوستان نرم افزارشو در سایت قرارداده بود.هرچی گشتم ندیدم.ممنون میشم کمک کنید.من نرم افزاری زیاد کار نکردم.نیاز شدید به پروگرامرم دارم.کارا جمع شده فرصت زیادی ندارم.ممنون میشم کمک کنید.

Arash_323
27th August 2013, 14:07
سلام

نرم افزار پروگرامر رو از اینجا دانلود کنید :

https://www.xeltek.com/software/sp500p/nsp500p.exe

modern
27th August 2013, 17:36
سلام نرم افزار رودانلود کردم و رو سیستم نصب کردم.فرقی نکرد.کم کم دارم مطمعن میشم ایراد از داخل پروگرامر باشه.از دوستان اگر کسی پروگرامر این مدلی تعمیر کرده راهنمایی کنه.متشکرم

kamal290
27th August 2013, 18:10
با سلام

اگر روی کامپیوتر نصب میشود ولی فعال نیست من ایرادش را میدونم ولی اگر اگر موقع نصب ارور میده خیر

modern
27th August 2013, 18:29
بله روی کامپیوترنصب میشه ولی فعال نیست.گزینه اول که گفتید.بفرمایید از کجاست.ممنون میشم

kamal290
27th August 2013, 18:42
دوست عزیز دستگاه را باز کن یک آیسی ایپروم 8 پایه هست که کارش ارتباط بین سیستم و پروگرامر وقتی این آیسی خالی میکند و یا خراب میشود این مشکل پیش می آید من یک 3000u دارم این مشکل برای من پیش آمد و اما جهت رفع مشکل

1- شما ابتدا نیازمند فایل ایپروم را دارید ( از دوستان اگر کسی فایل ایپروم را داشته باشد خواهشا آپلود کنه تا مشکل این دوست ما حل شود )

2- اگر فایل را در یافت کردید متاسفانه برای برای پر کردن آن شما نیازمند یک پروگرامر دیگر دارید

3- من آن موقع از نمایندگی فروش تهران گرفتم که متاسفانه این آیسی را با قیمت بسیار بالایی گرفتم

modern
27th August 2013, 19:19
تصاویری از داخل پروگرامر.البته یک برددیگه هم داره که روی برد اصلی سوار میشه.آیسی که فرمودید smd هستش.حالا باید.دونباله یک پروگرامر دیگه وفایل آیسی باشیم.تعجبم از اینه که من این پروگرامر رو5 ساله دارم.مشکلی نداشت.همیشه وقتی لازم داشتم به کامپیوتر میزدم.دائم به برق نبوده.مشکلی هم نداشت کار میکرد.یک روز از کامپیوترجدا کردم فرداش که زدم کارنکرد!!!737167371773718

jahansony
27th August 2013, 20:11
سلام دوست عزیز
من این پروگرامردارم داخلش دوعددآی سی هست (u16--u3)که روی یکی از آنهاشرکت سمباده کشیده و دیگری24lc64میباشد.لطفا"راهنمایی کنید برنامه کدام رابرایتان آپلودکنم اگرشماره u16راداریدبرام بنویسید.

modern
27th August 2013, 21:29
سلام.مهندس قربون دستت.فکر کنم آیسی ایپرامش U3هست.آیسیU16 هم که سمباده خورده فلشش بایدباشه.اگه بتونید 2تاشو ارسال کنیدممنون میشم.انشالله جبران کنیم

modern
28th August 2013, 08:43
سلام دوست عزیز
من این پروگرامردارم داخلش دوعددآی سی هست (u16--u3)که روی یکی از آنهاشرکت سمباده کشیده و دیگری24lc64میباشد.لطفا"راهنمایی کنید برنامه کدام رابرایتان آپلودکنم اگرشماره u16راداریدبرام بنویسید.

مهندس جان اگرلطف کنی قبل از ارسال فایل آیسی ها فایل نرم افزاردرایورپروگرمرو که روی سیستم نصب کردی واستفاده میکنید رو ارسال کنیدممنون میشم.
اگرجواب نداد طبق فرمایش دوستمون آیسی ایپرامu3 هستش وفایل اون روباید پروگرام کنم.ممنون

modern
28th August 2013, 09:19
یک سئوال.داخل منو پروگرمر که روی دیستاپ کامپیوترباز میشه.2تا گزینه داره.یکی Retry ودیگریcancel.
لحظه ای که روی گزینه Retry جهت خوانده شدن آیسی توسط پروگرامرکلیک میکنید.چراغ led روی پروگرامر که درحالت سبز رنگ هست یک لحظه چشمک میزند.بفرمایید نارنجی میشود یا قرمز؟

kamal290
28th August 2013, 18:38
با سلام

شرمنده دیر جواب دادم متاسفانه بدلیل تعمیرات زیاد و از طرف دیگر ***** شدن سایت ................

شکل آن شبیه یک آیسی 8 پایه که در پاور استار ست 150 هست به شماره 5L365 شبیه و اندازه همین آیسی هست که گفتم

سعی میکنم دستگاه خودم را باز کنم و شماره آیسی را برای شما اعلام کنم

kamal290
28th August 2013, 19:19
پروگرامر در حالت نرمال خود وقتی روشن میشود و بقولی به سیستم وصل میشود باید چراغ LED آن سبز باشد در غیر این صورت عدم برقراری سیستم و پروگرامر را نشان می دهد راستی

شما می بایست قبل از هر نوع تعمیر و دستکاری کابل USB خود را عوض و یا با کابل دیگری تست کنید و اگر نشد و تهران هستید یک آردس به شما در PM بدهم البته من شهرستان زندگی میکنم

modern
29th August 2013, 08:18
سلام.دوست عزیزkamal290.در پروگرامر580u .آیسیu3 به شماره24LC641 آیسی ایپرام هست که SMD هست(مثل آیسی کدپخش ماشین)دوستمون JAHANSONY درست اشاره کردند.
من مجبورشدم یک پروگرامر دیگه تهیه کنم.اگر دوستمونJAHANSONY لطف کنند فایل آیسیU3 که گفتند رو عنایت کنند.فکر کنم مشکل حل بشه.متشکرم

jahansony
29th August 2013, 17:57
یک سئوال.داخل منو پروگرمر که روی دیستاپ کامپیوترباز میشه.2تا گزینه داره.یکی Retry ودیگریcancel.
لحظه ای که روی گزینه Retry جهت خوانده شدن آیسی توسط پروگرامرکلیک میکنید.چراغ led روی پروگرامر که درحالت سبز رنگ هست یک لحظه چشمک میزند.بفرمایید نارنجی میشود یا قرمز؟

سلام.
دوست عزیز نارنجی میشود.

jahansony
29th August 2013, 18:03
سلام.مهندس قربون دستت.فکر کنم آیسی ایپرامش U3هست.آیسیU16 هم که سمباده خورده فلشش بایدباشه.اگه بتونید 2تاشو ارسال کنیدممنون میشم.انشالله جبران کنیم

دراولین فرصت ولی شماره u16ندارم.

jahansony
29th August 2013, 18:10
مهندس جان اگرلطف کنی قبل از ارسال فایل آیسی ها فایل نرم افزاردرایورپروگرمرو که روی سیستم نصب کردی واستفاده میکنید رو ارسال کنیدممنون میشم.
اگرجواب نداد طبق فرمایش دوستمون آیسی ایپرامu3 هستش وفایل اون روباید پروگرام کنم.ممنون

رو چشم دراولین فرصت.

modern
29th August 2013, 19:30
سلام.دوست عزیز.دستت درد نکنه کمک بزرگی میکنید.U3 رو لطف کنید ممنون میشم.شماره U16 من هم ندارم.

jahansony
30th August 2013, 22:19
سلام:
شرمنده دیرشداینم فایل خدمت شما

modern
31st August 2013, 12:34
سلام مهندس.ممنون.تست میکنم حتما خبرشو میدم.درمورد شماره آیسی u16 اگر پروگرامرtnm2000 داشته باشید.حالت شناسایی خودکا رو بزنیدشماره آیسی رو براتون میخونه.آزمایش میکنم خبر میدم .حتما فایل 2تا آیسی ها رو ذخیره برای خودتون داشته باشید.ممنون

modern
31st August 2013, 13:23
سلام. دوست عزیز فایلی که ارسال کردید رو زدم.ولی ایرادفرقی نکرد.
آیسی U16 رو روی پروگرامر زدم دستگاه شمارشو نشناخت.اگر فایلشو پیداکردید.ممنون میشم ارسال کنید.در هرصورت متشکرم از کمکتون.
خداکنه مشکل پیدا بشه.دلم براش تنگ شده!

modern
31st August 2013, 19:50
سلام دوست عزیزJAHANSONY اگر امکان داره فایل درایور پروگرامرتون که روی سیستم نصب کردید واستفاده میکنید رو برام ارسال کنید ممنون میشم.ایمیلم رو براتون پیام کردم.گفتم شاید حجم فایل بالا باشه.سپاسگزارم از لطفتون

jahansony
31st August 2013, 21:42
سلام.
بله حجم فایل بالاست نتونستم توسایت آپلودکنم براتون ایمیل میکنم.

modern
1st September 2013, 21:51
سلام مهندس ایمیلم به دستتون رسید.؟
شرمنده