PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در سیستم سوخت رسانی 405 ems ssat

pps2011
25th August 2013, 21:26
با سلام وخسته نباشید405 با سیستم سوخت رسانی سات ssat مشکل خام سوزی و دود کردن داره حالا موندم با جه دیاگ و برنامه ای باید کانکت شد اساتید راهنمایی کنند

m.aminifar
25th August 2013, 23:32
با سلام وخسته نباشید405 با سیستم سوخت رسانی سات ssat مشکل خام سوزی و دود کردن داره حالا موندم با جه دیاگ و برنامه ای باید کانکت شد اساتید راهنمایی کنند

دوست گرامی سوالتون کامل عنوان کنید منظورتون از سیستم سوخت رسانی ssat چه هست نوع ایسیو مدل خودرو و غیره ....

pps2011
27th August 2013, 00:59
با سلاموخسته نباشید
اقای امینی من خودم اطلاعاتی در موردش ندارم
مدل ۹۲ بود ۴۰۵ رو در پوش موتورش نوشته بودssat ems و ایسی یوش مثل نیسان زامیاد بود که یک سوکتش کور بود من تا حالا ندیده بودم اطلایه فنی رو دیدم اما چیزی دستگیرم نشد که با چه برنامه ای باید بهش کانکت شد
مرسی

m.aminifar
27th August 2013, 01:10
با سلاموخسته نباشید
اقای امینی من خودم اطلاعاتی در موردش ندارم
مدل ۹۲ بود ۴۰۵ رو در پوش موتورش نوشته بودssat ems و ایسی یوش مثل نیسان زامیاد بود که یک سوکتش کور بود من تا حالا ندیده بودم اطلایه فنی رو دیدم اما چیزی دستگیرم نشد که با چه برنامه ای باید بهش کانکت شد
مرسی

با برنامه بوش7.4.11پراید میتونین عیب یابی کنید این مدل ایسیو روی پراید هم نصب شده