PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستور ریست ماجیکار 902

HASSAN JAVADI
3rd September 2013, 19:08
1- سویچ باز درب راننده باز
2- دکمه 1و2 ریموت را 2 ثانیه نگه میداریم تا به مود تنظیم برود
3- بعد از شنیدن یک چریپ ( تک آژیر) دکمه 3 ریموت را سه با فشار دهید تا سیستم بطور کامل ریست
گردد

دستور فعال و غیر فعال کردن رزرو استارت:
1- سویچ باز درب باز
2- دکمه 1و2 ریموت را دو ثانیه فشار داده تا به مود تنظیم برود( شنیدن یک چریپ آژیر)
3- دکمه 4 را شش بار با فاصله هر بار فشار دادن و شنیدن یک چریپ آژیر و فلاشر زدن چراغهای راهنما
فشار دهید
4- بعداز مرحله 3 ده ثانیه صبر کنید و بعداز شنیدن چند آژیر و زدن فلاشرها بلافاصله دکمه 3 را فشار دهید در این مرحله سیستم استارتر غیر فعال شده است ( برای فعال کردن مجدد / همین دستور را اجرا
کرده فقط در آخر بجای دکمه 3 دکمه 1 را جهت فعال کردن فشار دهید).

ASALAK
26th December 2013, 14:20
ممنون جناب حسن جوادی
متاسفانه راهنمایی شما یه اشتباه بزرگ داردکه منجر به عمل نکردن این سیستم میشود وبدتر اینکه اساتید دیگه هم همین مطلب رو 10 بار نوشتند ولی بنده رفتم نمایندگی واسه حل عدم استارت توسط ریموت بعلت از کد خارج شدن .باکمال متانت بنده را داخل خودرو نشانده وموبه موتوسط خود بنده عملیات رو اموزش دادند
تمام مراحل درسته فقط باید کلید IV ریموت رو 4 بار بزنید بدینصورت که یکبار زده ودزدگیر بافلاشر جواب میدهد وبه همین طریق 4 بار زده وبعداز اونصبرمیکنی الارم میادو4بار فلاش میزندبعد باید کلید II رو بزنید نه کلید I راکه متاسفانه همه در این خصوص اشتباه انجام میدادن حتی خود بنده البته باراهنمایی اساتید که خودشون رو نماینده ماجیکار هم میدونند!!
اخه من تمام مراحل رو نوشته بودم وایشان متاسفانه تایید میکردند
ولی امروز که رفتم پیش نصاب نمایند بنده رو کاملا رایگان راهنمایی کردندوحتی ریست و راه اندازی کارکال رو هم به بنده گفتند .بقیه موارد هم که تودفترچه هستش.ودرسته

موفق باشید

sajadnasirpor
30th December 2013, 11:17
[QUOTE=ASALAK;367662]ممنون جناب حسن جوادی
متاسفانه راهنمایی شما یه اشتباه بزرگ داردکه منجر به عمل نکردن این سیستم میشود وبدتر اینکه اساتید دیگه هم همین مطلب رو 10 بار نوشتند ولی بنده رفتم نمایندگی واسه حل عدم استارت توسط ریموت بعلت از کد خارج شدن .باکمال متانت بنده را داخل خودرو نشانده وموبه موتوسط خود بنده عملیات رو اموزش دادند
تمام مراحل درسته فقط باید کلید IV ریموت رو 4 بار بزنید بدینصورت که یکبار زده ودزدگیر بافلاشر جواب میدهد وبه همین طریق 4 بار زده وبعداز اونصبرمیکنی الارم میادو4بار فلاش میزندبعد باید کلید II رو بزنید نه کلید I راکه متاسفانه همه در این خصوص اشتباه انجام میدادن حتی خود بنده البته باراهنمایی اساتید که خودشون رو نماینده ماجیکار هم میدونند!!
اخه من تمام مراحل رو نوشته بودم وایشان متاسفانه تایید میکردند
ولی امروز که رفتم پیش نصاب نمایند بنده رو کاملا رایگان راهنمایی کردندوحتی ریست و راه اندازی کارکال رو هم به بنده گفتند .بقیه موارد هم که تودفترچه هستش.ودرسته

دوست عزیز این طور صحبت کردن بر میگرده به درک مطالب توسط شما چون بنده و سایر دوستان مطالبی رو عنوان میکنیم که از اون مطلب آگاه هستیم و در مورد روش کد دهی به ریموت ها بنده فقط مطالبی رو به شما گفتم که تو دفترچه کلی ماجیکار بود و حال که شما کارتون این نیست بهتر هست همون اول به یه نصاب مراجعه کنید تا هم از ایجاد پست های اضافی در سایت جلو گیری شود در ضمن شما که تا بحال ازاین کار رو انجام ندادید همون اول باید به نصاب مراجعه میکردید و اگه پست های ایجاد شده مراجعه کنید متوجه میشید که اشتباه از شما بوده که نتونستید راش بندازید چون همه مطالب همون هایی هستند که تو دفترچه ماجیکار ذکر شده اند

ASALAK
30th December 2013, 12:25
حرف شما درست جناب سجادخان

ولی شما پست بالا(مربوط به جناب( HASSAN JAVADI) رو زحمت بکش بخون ببین کجای جزوه راهنما نوشته کلید IV رو باید 6 بار بزنید ؟

ودر کجا نوشته که بعد باید کلید I رو جهت فعال کردن بزنید ?

واگه درسته چرا نصاب گفت کلید IV رو 4 بار وبعد کلید II رو جهت فعال کردن بزنم ؟و نتیجه هم داد!!!!

یا شایدم دزدگیر مجیکار 902 بنده رو که 3 نصاب و فروشنده تایید کردند اصلی و 5 سال هم دارمش رو شرکتش اینجوری برنامه ریزی کرده دیگه !!

بهرحال ممنون که راهنمایی میکنید

راستی یادتون نره پست جناب HASSAN JAVADI رو مطالعه کنید

{
http://kiansat.kim/images/icons/icon2.gif دستور ریست ماجیکار 902

1- سویچ باز درب راننده باز
2- دکمه 1و2 ریموت را 2 ثانیه نگه میداریم تا به مود تنظیم برود
3- بعد از شنیدن یک چریپ ( تک آژیر) دکمه 3 ریموت را سه با فشار دهید تا سیستم بطور کامل ریست
گردد

دستور فعال و غیر فعال کردن رزرو استارت:
1- سویچ باز درب باز
2- دکمه 1و2 ریموت را دو ثانیه فشار داده تا به مود تنظیم برود( شنیدن یک چریپ آژیر)
3- دکمه 4 را شش بار با فاصله هر بار فشار دادن و شنیدن یک چریپ آژیر و فلاشر زدن چراغهای راهنما
فشار دهید
4- بعداز مرحله 3 ده ثانیه صبر کنید و بعداز شنیدن چند آژیر و زدن فلاشرها بلافاصله دکمه 3 را فشار دهید در این مرحله سیستم استارتر غیر فعال شده است ( برای فعال کردن مجدد / همین دستور را اجرا
کرده فقط در آخر بجای دکمه 3 دکمه 1 را جهت فعال کردن فشار دهید). }

{{بجای شش با 4 بار وبجای I باید II رو بزنید}}

sajadnasirpor
30th December 2013, 14:49
دوست عزیز منظور شما بنده بود که جوابتون رو دادم و در باره پست بالایی چون آقای جوادی چون منظور شما به همه خطاب میشد بنده این رو به شما گفتم و نیازی نمیبینم که دوباره برای شما توضیح دهم چون اون نصابی رو هم که شما بهش مراجعه کردین از روی همین دفترچه ماجیکار کار شما رو راه میندازه

ASALAK
30th December 2013, 18:49
الله ومع الصابرین
بنده قصد ازار ویا خدای ناکرده اهانت به شما یا کسی رو نداشته وندارم
فقط یه خورده این وسط نکات مبهم هستش که دیگه بیخیال .

موفق باشید

hfp165
12th March 2014, 12:20
سلام به همه دوستان
جهت روشن و خاموش کردن فلاشر راهنماها در موقع باز بودن درب ماشین بصورت زیر عمل کنید.
1- کلید 1و2 را همزمان برای 2 ثانیه گرفته و وارد برنامه می شود
2- کلید 4 را دو بار فشار دهید و منتظر بمانید بعد از صدای آژیر
3- کلید 2 را برای خاموش کردن فلاشر و کلید 1 برای روشن کردن بزنید.

kenwood2
29th June 2014, 03:47
سلام به همه دوستان
جهت روشن و خاموش کردن فلاشر راهنماها در موقع باز بودن درب ماشین بصورت زیر عمل کنید.

با سلام
این کار جواب نمیده
میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید؟

reza_jafari
6th September 2014, 10:05
سلام :
با سپاس از دوستان نقشه سیم کشی ماجیکار 902 را اگر لطف کنید ممنون میشم چون پشت دستگاه نیست

imen_g_sh
5th October 2014, 22:09
با سلام
این کار جواب نمیده
میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید؟
سلام برای ورود به تمامیه جداول برنامه در دزدگیرهای ماجیکار ابتدا باز بودن سوئیچ و باز بودن یکی از درب های خودرو میباشد سپس با نگه داشتن دو کلید همزمان با توجه به جدول برنامه مورد نظر دزدگیر برای اطلاع به ورود با تک آژیر و فلاشر اعلام میکند

mostafa670
22nd February 2015, 12:10
سلام
این دفترچه کامل ماجیکار رو از کجا بیاریم
میشه بزارید برا دانلود

ASALAK
22nd February 2015, 12:17
دوست عزیز
دانلود این راهنما منوط به ثبت نام در گروه VIP1 میباشد
شما باید در ابتدا حق عضویت رو پرداخت وجزو گروه بشی اونوقت تو بخش هست میتونی دانلود کنی
موفق باشید

ASALAK
15th August 2015, 10:56
سلام به همه دوستان
ممنون دوست عزیز
تمتم مراحل شما درست ولی در مرحله سوم جای کلید I و II رو اشتباه نوشتید
برای فعال شدن کلید II وبرای غیرفعال شدن کلید I رو در اخرین مرحله مبزنید
بنده شخصا تست نمودم
درود برشما

hfp165
26th March 2016, 11:02
سلام به همه دوستان
ممنون دوست عزیز
تمتم مراحل شما درست ولی در مرحله سوم جای کلید I و II رو اشتباه نوشتید
برای فعال شدن کلید II وبرای غیرفعال شدن کلید I رو در اخرین مرحله مبزنید
بنده شخصا تست نمودم
درود برشما

متشكرم از توجه جناب عالي.