PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک در مورد مادربرد FOXCONN

tandis_gh
6th September 2013, 04:58
سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
یه مادربرد فاکسکان DDR1 گرافیک انبردی دارم که مال سیستم تعمیراتمه پارسال رم رو اشتباهی در اسلاد قرار دادم که باعث آسیب به رم و سوختن رم شد
با تعویض رم مشکل حل شد و سیستم مثل قدیم بالا اومد بعد از مدتی بدون هیچگونه دستکاری یا کار خاصی کلید پاور سیستم رو زدم مشاهده کردم که cpu و بقیه قطعات بطور ظاهری کار میکنن ولی سیستم بالا نمیاد
مشکل اینجاست که بعد از تحریک جمپرهای پاور روی مادربرد سیستم روشن میشه ولی هیچگونه تصویری در خروجی VGA روی مادربرد و عکس العملی مشاهده نمیکنم
فن cpu هم بعد از چند ثانیه با دور بالا کار میکنه
رم رو عوض کردم - کارت گرافیک سالم در اسلاد pci express قرار دادم - پاور رو هم چک کردم سالمه -
ولی مشکل همچنان پابرجاست

از دوستان و اساتید گرامی درخواست راهنمایی دارم

پیشاپیش سپاسگذارم

tandis_gh
6th September 2013, 18:50
آقا کسی نیست به من کمک کنه

لطف کنید راهنمایی کنید ....

TuneUp_Vahab
7th September 2013, 07:53
درود :

دوست عزیز ،‌ آی سی بایوس را خارج کرده با فایل سالم توسط پروگرامر برنامه ریزی نمایید .

M.Salehi
8th September 2013, 13:27
سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
یه مادربرد فاکسکان DDR1 گرافیک انبردی دارم که مال سیستم تعمیراتمه پارسال رم رو اشتباهی در اسلاد قرار دادم که باعث آسیب به رم و سوختن رم شد
با تعویض رم مشکل حل شد و سیستم مثل قدیم بالا اومد بعد از مدتی بدون هیچگونه دستکاری یا کار خاصی کلید پاور سیستم رو زدم مشاهده کردم که cpu و بقیه قطعات بطور ظاهری کار میکنن ولی سیستم بالا نمیاد
مشکل اینجاست که بعد از تحریک جمپرهای پاور روی مادربرد سیستم روشن میشه ولی هیچگونه تصویری در خروجی VGA روی مادربرد و عکس العملی مشاهده نمیکنم
فن cpu هم بعد از چند ثانیه با دور بالا کار میکنه
رم رو عوض کردم - کارت گرافیک سالم در اسلاد pci express قرار دادم - پاور رو هم چک کردم سالمه -
ولی مشکل همچنان پابرجاست

از دوستان و اساتید گرامی درخواست راهنمایی دارم

پیشاپیش سپاسگذارم

سلام دوست عزیز
آیا بایوس خالی کردید یا نه ؟
اگه بازم مشکل پابرجا بود ایسی بایوس رو مثل فرمایش جناب گلستان با پروگرمر برنامه ریزی کنید
درصورت باقی بودن مشکل دیگه میمونه مین برد

موفق باشید