PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیاگ G scan

kuhnavard
12th September 2013, 01:21
​سلام

یک دستگاه مولتی برند خوب می خوام

می خواستم از دوستانی که جی اسکن رو دارن خواهش کنم یک سری اطلاعات بهم بدن

1- ساپورت دستگاه برای خودرو های ایرانی چگونه است
2- هزینه اپدیت سالیانه چه قدر است
3- عیوب و نواقصی که دستگاه داره
4- اگه دستگاهی رو میشناسن که کارایش مثل جی اسکن یا تقریبا در حد اونه معرفی کنند
5- قیمتش می ارزه
6- ودر اخر خرابی کیا هیوندای زیاده یا کم , مقرون به صرفه هست دستگاه رو بگیرم (پولش در میاد ؟)

تشکر فراوان از تمامی دوستانی گه حوصله کردن و سوالات من رو خوندن ببخشید زیاد شد:(81):

TuneUp_Vahab
12th September 2013, 07:20
​سلام

یک دستگاه مولتی برند خوب می خوام

می خواستم از دوستانی که جی اسکن رو دارن خواهش کنم یک سری اطلاعات بهم بدن

1- ساپورت دستگاه برای خودرو های ایرانی چگونه است
2- هزینه اپدیت سالیانه چه قدر است
3- عیوب و نواقصی که دستگاه داره
4- اگه دستگاهی رو میشناسن که کارایش مثل جی اسکن یا تقریبا در حد اونه معرفی کنند
5- قیمتش می ارزه
6- ودر اخر خرابی کیا هیوندای زیاده یا کم , مقرون به صرفه هست دستگاه رو بگیرم (پولش در میاد ؟)

تشکر فراوان از تمامی دوستانی گه حوصله کردن و سوالات من رو خوندن ببخشید زیاد شد:(81):

درود :

دوست عزیز ، اگر وضع مالیتان خوب است مستر 431 تهیه نمایید حداقل خودروهای 60 کمپانی را ساپورت و آپدیت بصورت اینترنتی میباشد دارای چاپگر داخلی و غیره ... قیمت حدود 8 میلیون .

m.aminifar
12th September 2013, 16:49
درود :

دوست عزیز ، اگر وضع مالیتان خوب است مستر 431 تهیه نمایید حداقل خودروهای 60 کمپانی را ساپورت و آپدیت بصورت اینترنتی میباشد دارای چاپگر داخلی و غیره ... قیمت حدود 8 میلیون .

این دستگاه چه خودروهای ساپورت کامل میکنه که نیازی به دستگاه دیگه نداشته باشی

TuneUp_Vahab
12th September 2013, 18:23
دیاگ لانچ X431 :
ساخت کمپانی Launch چین
پشتیبانی محصولات 67 کمپانی خودروسازی از جمله (IRKIA,IRCITROEN,IRPEUGEOT)
عیب یابی کلیه یونیت های خودروهای سواری
صفحه نمایش لمسی با منوی فارسی
مجهز به چاپگر داخلی
بهترین گزینه جهت عیب یابی خودروهای:سواری داخلی و خارجی
لانچ X-431GX3 حرفه ای ترین دیاگ مولتی برند در دنیا میباشد که دارای برنامه های عیب یابی 67 کمپانی خودروسازی دنیا میباشد که میتوان تمامی قسمتهای مختلف خودرو شامل BSI، موتور، گیربکس اتوماتیک، ایربگ، ABS و ..... را عیب یابی کرد. برتری این دستگاه نسبت به دستگاههای مولتی برند دیگر در بازار این است که حاوی برنامه های خودروسازهای داخلی (ایران خودرو و سایپا) میباشد و دیگر برنامه شامل :.
BMW – MERCEDES BENZ –PORSCHE-OPEL-SSANGYONG-SUBARU-SUZUKI-CHERY-TATA-JAGUAR-CHRYSLER-VOLVO– AUDI – VW – MITSUBISHI –TOYOTA – NISSAN – HONDA – MAZDA - HYUNDAI – DAEWOO – KIA – GM – FORD – FIAT – SEAT – PEUGEOT – CITROEN –RENAULT – GEELY – GOLDEN DRAGON (NARVAN) – IRPEUGEOT (206,RD,SAMAND, ROA ,405,PAYKAN) – IRKIA (PRIDE,RIO) –IRCITROEN(XANTIA.
, …...
ویژگی های دستگاه:.
1- با برق 24 ولت کار میکند..
2- صفحه لمسی.
3- طراحی شده برای محیط کارگاهی.
4- بروزرسانی بدون محدودیت
5- راحتی و سهولت استفاده از دستگاه.
6- کوچک و قابل حمل.
7- برنامه های فارسی.
8- و ویژگی های منحصربفرد دیگر که فقط با استفاده از دستگاه میتوان آن ها را مشاهده کرد..
9-دارای کیف حمل مخصوص
10-بدون نیاز به برق وباطری
11-داری کابل و سوکت کلیه خودروهای موجود در دنیا
12-دارای پرینتر سر خود و پرینت فوری اطلاعات مورد نیاز .

tune.top
12th September 2013, 19:51
قیمتX431 یه چیزی حدود6میلیون هستش که اپدیت اون 500 الی 800تومان هزینه داره که جای gscan رو نمیگیره

TuneUp_Vahab
12th September 2013, 20:06
قیمتX431 یه چیزی حدود6میلیون هستش که اپدیت اون 500 الی 800تومان هزینه داره که جای gscan رو نمیگیره

دوست عزیز ، کمی تحقیق سپس نظر بدهید . متشکر .

tune.top
12th September 2013, 20:17
دوست عزیز ، کمی تحقیق سپس نظر بدهید . متشکر .

این قیمت رو چند روز پیش اقای محمد براتی نماینده فروش دستگاه های لانچ به من داد

salmanadl
13th September 2013, 11:49
قیمت انواع دیاگ لانچ
1- x431-gds شامل انواع خودروهای سواری و تعدادی سنگین : 8200000 تومان
2- x431-pad شامل انواع خودروهای سواری :10000000 تومان
3- x431-iv شامل انواع خودروهای سواری : 5000000 تومان
4- x431-diagun شامل انواع خودروهای سواری : 4300000 تومان
5- x431-master شامل انواع خودروهای سواری :6300000 تومان

kuhnavard
19th September 2013, 15:32
سلام
کسایی که این دستگاهو (lunch) دارن ساپورت کیا و هیوندای چه طوره ؟

آپدیتش تا چند سال رایگانه ؟

alufixrst
2nd October 2014, 13:02
به نظر من به عنوان فروشنده دستگاه دیاگ
شما نیاز ندارید 60 تا کمپانی رو ساپورت کنید
با توجه به تعداد خودرو های وارداتی که عموما مربوط به خودرو های کره ای و چینی هستند توصیه میشه دستگاهی خریداری بشه که روی این خودرو ها تمرکز بیشتری داشته باشند

دستگاه جی اسکن که به خاطر نبودن رقیب در زمان فعالیتش اسم در کرده ولی قمت نامعقولی داره که توصیه نمیشه
دستگاه کارمن رو توصیه میکنم چون سرعتش از جی اسکن بالاتره خدمات خوبی هم داره و مطمئن باش از جی اسکن چیزی کم نداره

جی اسکن قیمت نقدیش 10980 که فقط کابل 16 پین بهت میده و کانکتور کیا (تو کارتن یا بهتره بگم تو نایلون )تحویل میده و یک سال اپدیت رایگان داره(کلاس برقش نیم بهاس 400 تومن ) بون اداپتور و کیف که با اونا در میاد 15
کارمن قیمتش حدود 7800 کامل فارسیه با دو سال اپدیت رایگان ودوره رایگان برق هیوندا و نرم افزار ال دیتا و جی دی اس یعنی در میاد برات کمتر از 7 تومن در میاد
در کل من هر دوتا دستگاه رو داشتم و مطمئن باش سودی به من نمیرسه