PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لرزش موتور 405 مدل 88 ؟؟؟؟؟

morad2923
1st October 2013, 04:19
با درود

دوستان عزیز من 405 مدل 88 دارم که چند وقتی هست موتورش لرزش شدیدی میگیره مخصوصا در جا کار کردن و هنگام کولر گرفتن استپر هم عوض کردم ولی درست نشد در ضمن شمع و وایرها هم تازه عوض کردم انگار تک کار کنه یا برق ایراد داشته باشه اینطوری میشه و لرزشش یکنواخت نیست بازی داره لطفا راهنمایی کنید ...متشکرم از لطف همه عزیزان در سایت

TuneUp_Vahab
1st October 2013, 06:57
با درود

دوستان عزیز من 405 مدل 88 دارم که چند وقتی هست موتورش لرزش شدیدی میگیره مخصوصا در جا کار کردن و هنگام کولر گرفتن استپر هم عوض کردم ولی درست نشد در ضمن شمع و وایرها هم تازه عوض کردم انگار تک کار کنه یا برق ایراد داشته باشه اینطوری میشه و لرزشش یکنواخت نیست بازی داره لطفا راهنمایی کنید ...متشکرم از لطف همه عزیزان در سایت

درود :

دوست عزیز ، چندین عوامل میتواند در لرزش موتور تاثیر داشته باشد .
نابرابر بودن فاصله شیم ها ، مشکل دار بودن برنامه ایسیو ، ضعیف یا شل بودن سر باطری .
ابتدا سرباطری بررسی سپس دانلود نمایید .

persian golf
1st October 2013, 10:48
با درود

ماشین منم چند وقت پیش اینظطوری بود که دلیلش پاره شدن دسته موتور پایین ماشین بود که میگرفت به بدنه و هم صدای قر قر میکرد هم لرزش داشت..بررسی کن ببین سینی زیر هم اگه ضربه خورده باشه میگیره به موتور و لرزش ایجاد میکنه خصوصا زمان در جا کار کردن موتور

m.aminifar
1st October 2013, 12:18
درود :

دوست عزیز ، چندین عوامل میتواند در لرزش موتور تاثیر داشته باشد .
نابرابر بودن فاصله شیم ها ، مشکل دار بودن برنامه ایسیو ، ضعیف یا شل بودن سر باطری .
ابتدا سرباطری بررسی سپس دانلود نمایید .

در تکمیل گفته های جناب گلستان شمع و وایر نا مرغوب و کهنگی بیش از حد این قطعات هم باعث این مشکل می شود

sajadnasirpor
1st October 2013, 12:45
سلام دوست عزیز از سنسور فشار منیفولد هم غافل نشید

tune.top
1st October 2013, 21:02
با درود

این ایراد از پولی میلنگ هم میتونه باشه زمانی که کولرمیگیرید شارز دینام روچک کنید

morad2923
3rd October 2013, 00:54
سلام دوست عزیز از سنسور فشار منیفولد هم غافل نشید

سلام
یعنی ممکن خراب شده باشه ؟//
میشه تستش کرد ؟؟

morad2923
3rd October 2013, 00:57
در تکمیل گفته های جناب گلستان شمع و وایر نا مرغوب و کهنگی بیش از حد این قطعات هم باعث این مشکل می شود

سلام
دوست عزیز شمع و وایر هارو تازه عوض کردم شمع بوش 8 انداختم وایر هم اصلی ایران خودرو ...

m.aminifar
3rd October 2013, 02:17
سلام
میشه تستش کرد ؟؟

برای تست این قطعه باید سنسور جایگزین کنید خرابی این سنسور بصورتیکه میتونه شبیه خرابی تمام سنسور ها باشه

sajadnasirpor
3rd October 2013, 10:48
سلام
میشه تستش کرد ؟؟
سلام دوست عزیز طبق گفته استاد عزیز جناب امینفر باید با یه سنسور دیگه تست کنید و از نوع شرکتی امتحان کنید یا از روی یه ماشین درست دربیارین تست کنید

آرتمن
3rd October 2013, 11:15
دوست عزیز در صورت سالم بودن سنسورها یک بار ecu با دستگاه دیاگ -اصلاح لرزش موتور- دانلود کنید