PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طریقه باز کردن اتصالات اسپلیت جهت جابجایی بدون خارج شدن گاز

TuneUp_Vahab
2nd October 2013, 22:52
با سلام :

جهت باز نمودن اسپلیت از قبل نصب شده :

1- کولر را در وضعیت روشن و در حداقل دما قرار دهید . صبر کنید تا کمی کار کرده و باد خنک بدهد .
2- درپوش لوله (نازک) رفت را برداشته و شیر آن را توسط آچار آلن در جهت عقربه های ساعت کامل ببندید سپس تا 2 دقیقه صبر کنید .
3- درپوش لوله (کلفت) برگشت را برداشته و شیر آنرا در جهت عقربه های ساعت کامل ببندید . اسپلیت را خاموش کنید .
اتصالات بدون ذره ای هدر رفتن گاز جهت جداسازی آماده میباشد . موفق باشید .

fana3210
24th November 2013, 21:34
سلام .
ممنون از راهنمایی خوبتون
واسه نصبش چکار باید بکنم.
درضمن پمپ وکیوم رو هم میتونم جور کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

TuneUp_Vahab
24th November 2013, 21:38
سلام .
ممنون از راهنمایی خوبتون
واسه نصبش چکار باید بکنم.
درضمن پمپ وکیوم رو هم میتونم جور کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

درود :

دوست عزیز ، به لینک زیر مراجعه نمایید .

کیان ست (http://forum.kiansat29.biz/showthread.php?t=72601)

manok arya
13th June 2015, 19:30
با سلام :

1- کولر را در وضعیت روشن و در حداقل دما قرار دهید . صبر کنید تا کمی کار کرده و باد خنک بدهد .
2- درپوش لوله (نازک) رفت را برداشته و شیر آن را توسط آچار آلن در جهت عقربه های ساعت کامل ببندید سپس تا 2 دقیقه صبر کنید .
3- درپوش لوله (کلفت) برگشت را برداشته و شیر آنرا در جهت عقربه های ساعت کامل ببندید . اسپلیت را خاموش کنید .
با سلام
من اینکار رو انجام دادم موقع باز کردن اتصالات از لوله ها گاز بیرون میاد . باید چکار کرد ؟

manok arya
14th June 2015, 10:06
با سلام
من اینکار رو انجام دادم موقع باز کردن اتصالات از لوله ها گاز بیرون میاد . باید چکار کرد ؟

از یه فنی کار سوال کردم گفت بعد از روشن کردن اسپیلت نیاز نیست صبر کنی تا باد سرد بزنه و اینکه بعد از بستن شیر رفت ( نازک ) 30 ثانیه صبر کرده و شیر برگشت را ببندید . ( دو دقیقه نباشد )
البته هنوز خودم امتحان نکردم . بعد از ظهر امتحان می کنم و خبرش رو میدم .

عباس68
14th June 2015, 10:38
با سلام :

سلام کار جناب golestan1 بهتره جواب میده ما تو آزمایشگاه هم بودیم استادمون باهمین روش بهمون آموزش دادن

manok arya
14th June 2015, 10:47
سلام کار جناب golestan1 بهتره جواب میده ما تو آزمایشگاه هم بودیم استادمون باهمین روش بهمون آموزش دادن

سلام
پس چرا موقع باز کردن اتصالات از لوله ها گاز میده ؟

عباس68
14th June 2015, 10:56
احتمالا گازوخوب جمع نکرده بعد از 2دقیقه شیر برگشت بستید؟

manok arya
14th June 2015, 11:11
احتمالا گازوخوب جمع نکرده بعد از 2دقیقه شیر برگشت بستید؟

اره بعد از دو دقیقه بستم .

manok arya
14th June 2015, 11:18
اره بعد از دو دقیقه بستم .

اون اقای فنی کار می گفت دوباره شیرها رو باز کن و کولر رو روشن کن . و دوباره روش بستن شیرها رو امتحان کن .
نظر شما چیه ؟

عباس68
14th June 2015, 11:29
روشی که به ما آموزش دادن بعد ازاینکه سرمای کلر اومد اول شیر رفت رو می بستیم موتور گازو تو کندانسور جمع میکرد بعد شیر برگشتو می بستیم با همین روش ما بنل رو جابه جا میکردیم

manok arya
14th June 2015, 18:54
از یه فنی کار سوال کردم گفت بعد از روشن کردن اسپیلت نیاز نیست صبر کنی تا باد سرد بزنه و اینکه بعد از بستن شیر رفت ( نازک ) 30 ثانیه صبر کرده و شیر برگشت را ببندید . ( دو دقیقه نباشد )
البته هنوز خودم امتحان نکردم . بعد از ظهر امتحان می کنم و خبرش رو میدم .

با همون روشها باز کردم فقط بعد از روشن شدن بلافاصله بعد از اینکه یه کم هوای کولر سرد شد شیر رفت رو بستم و بعد از 30 الی 40 ثانیه شیر برگشت رو بستم و خاموش کردم .یه مقداری گاز درون لوله رفت بود که بیرون اومد و مشکل دیگه ای پیش نیومد . ( دیروز که بعد از دو دقیقه شیر برگشت رو بستم . گازی که موقع باز کردن اتصالات بیرون میزد بیشتر از لوله برگشت و هر دو لوله بود ولی امروز بیشتر از لوله رفت گاز میداد . )