PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طریقه بستن اتصالات اسپلیت بعد از جابجایی بدون هدر رفتن گاز

TuneUp_Vahab
2nd October 2013, 23:12
با سلام :

جهت بستن اتصالات اسپلیت بعد از جابجایی :

1- لوله ها را محکم در جای خود ببندید تا نشت نکند .
2- شیر لوله رفت (نازک) را کامل در خلاف عقربه های ساعت باز کنید .
3- محل شارژ کولر(والف) را فشار دهید تا هوای داخل لوله ، تخلیه و کمی گاز خارج شود (جهت اطمینان از تخلیه شدن لوله از هوا) .
4- شیر لوله برگشت (کلفت) را کامل در خلاف عقربه های ساعت باز کنید .
با وصل نمودن سیم های برق اسپلیت آماده بکار میباشد . موفق باشید .

h-honari
5th October 2013, 23:28
[QUOTE=gol

با تشکر از تمامی عزیزان باز تاکید قبلی که عزیزانی که با راهنمایی بنده یا دوستان مشکلشان حل میشود ما را در جریان بگزارند

fana3210
29th November 2013, 20:53
سلام.
من پمپ وکیوم دارم ولی نمیدونم چطور ازش استفاده کنم.
خواهشا طریقه نصب کامل اسپلیت رو با استفاده از وکیوم بگین.
ممنون
:smile:

f@rd1n
29th November 2013, 21:13
با سلام :

جهت بستن اتصالات اسپلیت بعد از جابجایی :

1- لوله ها را محکم در جای خود ببندید تا نشت نکند .
2- شیر لوله رفت (نازک) را کامل در خلاف عقربه های ساعت باز کنید .
3- محل شارژ کولر(والف) را فشار دهید تا هوای داخل لوله ، تخلیه و کمی گاز خارج شود (جهت اطمینان از تخلیه شدن لوله از هوا) .
4- شیر لوله برگشت (کلفت) را کامل در خلاف عقربه های ساعت باز کنید .
با وصل نمودن سیم های برق اسپلیت آماده بکار میباشد . موفق باشید .

سلام . ایا کولر را خاموش میکنیم و شیرها را میبندیم بعدا از گزینه دوم شما شروع میکنیم ...الخ . ایا گاز توی لوله باقی نمی ماند که با باز کردن لولها به هدر برود ؟

TuneUp_Vahab
29th November 2013, 21:21
سلام . ایا کولر را خاموش میکنیم و شیرها را میبندیم بعدا از گزینه دوم شما شروع میکنیم ...الخ . ایا گاز توی لوله باقی نمی ماند که با باز کردن لولها به هدر برود ؟

درود :

دوست عزیز ، طریقه باز کردن در لینک زیر قرار دارد .

طریقه باز کردن اتصالات اسپلیت جهت جابجایی بدون خارج شدن گاز (http://kiansat.kim/showthread.php?t=72592)

fana3210
3rd December 2013, 08:05
سلام.
ممنون

TuneUp_Vahab
3rd December 2013, 08:27
سلام.
ممنون

درود :

دوست عزیز ،‌ بنده نصاب کولر نیستم ولی برای دوستان و آشنایان نصب و باز (جهت تغییر مکان) کرده ام . شما در خصوص وکیوم منتظر جواب از جانب دوستانی که در این زمینه تجربه دارند باشید .

h-honari
20th December 2013, 15:15
وکیوموقتی شیرها بسته باشید میتوانید مکش کمپرسور وکیوم را به محل اتصال لوله برگشت بسته هوای انرا کامل تخلیه وپ شیر ها را باز کنید چون گاز فشرده در تمامی اسپیلتها وجود دارد ومیتوانید هم شلنگ گیژ را به اصال لوله برگشت بسته شیر رفت را باز کرده وقتی مقدار کمی گاز از خروجی گیژ خارج شد انرا باز گرده وهردو شیر ورود وخروخ اسپیلت را باز کنید

mayajan
5th August 2014, 11:10
سلام.
ممنون

باسلام اول کولر را روشن میکنیم وبعدازان شیر لوله رفت یعنی لوله نازک رامیبندیم وبعدازدو دقیقه شیر لوله برگشت یعنی لوله بزرگ رامیبندیم وکولر را خاموش میکنیم وبعدازان کولر رااز برق قطع میکنیم ولوله ها رابازمیکنیم