PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سفید شدن صفحه و مشخص نبودن تصاویر در گوشی نوکیا مدل: 6260

KOUROSH 5
7th October 2013, 12:55
با سلام خدمت اساتید عزیز:
گوشی نوکیا مدل 6260 دارم که بعد از روشن شدن صفحه آن سفید می ماند و هیچ گونه
نوشته یا تصویری قابل مشاهده نیست که دو خواهش داشتم
1- برنامه ای را دوستان شنیده ام که هست که با نصب آن روی کامپیوتر میتوان تمامی
اطلاعات موجود در حافظه خود گوشی را از شماره ها گرفته و غیره به کامپیوتر انتقال داد
به دلیل ضروری بودن شمارها لازم دارم که ممنون میشوم در صورت امکان بفرماید
2- چهار عدد ال سی دی برای گوشی عوض کردیم ولی عیب همچنان باقیست که ممنون میشوم در مورد این عیب هم راهنمایی بفرماید و توضیح اینکه در ابتدا به هنگام سفید شدن صفحه تلفن با چند ضربه ضعیف با انگشت تصویر مجددآ ظاهر میشد اگر گوشی را تقریبآ بحالت زاویه 45 درجه بچرخانیم خیلی کم رنگ نوشته مشخص میگردد.
با تشکر از زحمات شما دوستان گرامی

ASHKAN-NO
7th October 2013, 14:21
درود
عزیز گوشی 6260 چون به صورت چرخشی هست
احتمال زیاد فلت مابین برد اصلی و LCD قطع شده
اول فلت تست شود اگه سالم بود
در عکس زیر قطعه شماره 9
مربوط به ف ی ل ت ر ESD هست برای LCD ان را تعویض کنید
این ف ی ل ت ر 25 پایه هست
این نظر من بود باز منتظر نظر مدیر بخش باشید

KOUROSH 5
7th October 2013, 22:53
اشکان جان عرض سلام و خسته نباشید خدمت آن عزیز:
با تشکر از راهنمایی شما همچون همیشه. عزیز سئوالی دیگری که مطرح کرده بودم
آیا میشود این برنامه را آپلود فرماید با یک دنیا تشکر

ASHKAN-NO
8th October 2013, 01:01
درود
کورش جان شرمنده نرم افزار را ندارم
ولی تا جایی که به یاد دارم داخل جعبه این گوشیها
یک سی دی قرار داده بودند که فکر کنم ان نرم افزار داخل
سی دی بود
باز هم منتظر راهنمایی مدیر بخش باشید
من هم چیزی پیدا کنم حتما اپ می کنم

HrM.MOB!LE
13th October 2013, 00:13
با سلام خدمت اساتید عزیز: گوشی نوکیا مدل 6260 دارم که بعد از روشن شدن صفحه آن سفید می ماند و هیچ گونه نوشته یا تصویری قابل مشاهده نیست که دو خواهش داشتم 1- برنامه ای را دوستان شنیده ام که هست که با نصب آن روی کامپیوتر میتوان تمامی اطلاعات موجود در حافظه خود گوشی را از شماره ها گرفته و غیره به کامپیوتر انتقال داد به دلیل ضروری بودن شمارها لازم دارم که ممنون میشوم در صورت امکان بفرماید 2- چهار عدد ال سی دی برای گوشی عوض کردیم ولی عیب همچنان باقیست که ممنون میشوم در مورد این عیب هم راهنمایی بفرماید و توضیح اینکه در ابتدا به هنگام سفید شدن صفحه تلفن با چند ضربه ضعیف با انگشت تصویر مجددآ ظاهر میشد اگر گوشی را تقریبآ بحالت زاویه 45 درجه بچرخانیم خیلی کم رنگ نوشته مشخص میگردد. با تشکر از زحمات شما دوستان گرامی با سلام مشکل شما با تعویض فلت اورجینال حل میشود اگر جواب نداد از تصویر دوست عزیز ashkan nozad ای سی را ریبال و نهایت تعویض کنید نرم افزار هم میتونید از ovi Suite یا Nokia Pc Suite استفاده نمایید تو گوگل سرچ کنید باسپاس