PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فن لب تاپ dell

setareh1
15th October 2013, 09:30
با سلام . من یک لب تاپ dell model inspiron 510m دارم میخوام بدونم آیا زمانی که لبتاپ را روشن میکنیم باید فن سی پی یو شروع به کار کند ؟ اشکال لبناپ من اینه که فایل صوتی یا تصویری که پخش میشه صوت آن هر از چند لحظه ای برای حدود یک تا دو ثانیه قطع میشه و دوباره وصل میشه. ممنون از راهنمایی شما

Meisam-Alishahi
24th October 2013, 14:59
با سلام . من یک لب تاپ dell model inspiron 510m دارم میخوام بدونم آیا زمانی که لبتاپ را روشن میکنیم باید فن سی پی یو شروع به کار کند ؟ اشکال لبناپ من اینه که فایل صوتی یا تصویری که پخش میشه صوت آن هر از چند لحظه ای برای حدود یک تا دو ثانیه قطع میشه و دوباره وصل میشه. ممنون از راهنمایی شما

هوالعليم

با سلام ، شما بر روي نوار Taskbar كليك راست نماييد و گزينه Task manager را انتخاب كرده و در سربرگ Performance در قسمت cpu usage وضعيت پردازش و عملكرد cpu را ملاحظه نماييد (دقت داشته باشيد كه تمامي برنامه هاي در حال اجرا بسته باشند ) اگر در حالت عادي و بدون هيچ پردازش خاصي بصورت ثابت بالاي 15% را نشان ميدهد سيستم شما الوده به تروجان يا ويروس ميباشد و اگر شما از آن دسته از كاربراني هستيد كه لپ تاپ روشن را بر روي فرش ، موكت ، پتو و... قرار ميدهيد ( يكي از علت هاي روشن شدن بي موقع فن است ) حتما دستگاه را به يك مركز معتبر جهت سرويس و خاك گيري ببريد تا وضعيت دستگاه شما بدتر نشود نرم افزار ArgusMonitor را از سايت هاي ايراني دانلود نماييد و اين برنامه درجه حرارت CPU و GPU و هارد ديسك را نشان ميدهد اگر در ابتداي روشن شدن دستگاه درجه حرارت CPU بالاي 60 درجه بود نشان از وجود پرز و گرد و خاك دارد.

موفق باشيد