PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (حل شده) راهنمای دربازه اطلاعات پاک شده هارد

qqaa
22nd October 2013, 01:52
سلام دوستان من تقریبا 80 گیگ اطلاعاتم غیب شده میخواستم اطلاعتم را کات کنم و در داخل همان درایور در داخل یک نیوفولدر دیگر پیس کنم که ارور داد حالا هجم داخل هاردم کم نشده ولی از اطلاعاتم خبری نیست فقط پوشها منتقل شده در ضمن پوشه ای که در ان پیس کردم قابل پاک شدن نبودf8a16d194821e6b2c7این هم اسم پوشه داخل این پوشه دیگری به نامupdate است

ASHKAN-NO
22nd October 2013, 02:02
درود
عزیز من زیاد در این مورد تجربه ندارم
ولی به نظرم بهتره از منو کنترل پانل
وارد گزینه SYSTEM RESTORE
شوید و سیستم خود را به تاریخ چند وقت قبل
برگردونید ببینید نتیجه حاصل می شود یا خیر
اگه جواب نداد
منتظر راهنمایی دیگر دوستان باشید.

پروانه
22nd October 2013, 02:28
سلام دوستان من تقریبا 80 گیگ اطلاعاتم غیب شده میخواستم اطلاعتم را کات کنم و در داخل همان درایور در داخل یک نیوفولدر دیگر پیس کنم که ارور داد حالا هجم داخل هاردم کم نشده ولی از اطلاعاتم خبری نیست فقط پوشها منتقل شده در ضمن پوشه ای که در ان پیس کردم قابل پاک شدن نبودf8a16d194821e6b2c7این هم اسم پوشه داخل این پوشه دیگری به نامupdate است
يكي ازمهمترين راهها طبق فرمايش جنا ب آقاي ashkan nozad واردشدن به سيستم ريستوري است وراه ديگرممكن است سيستم شما ويروسي شده است وهنگامي كه ويروسي شدبعضي از فايل وپوشه ها راhiddenمي كندوراهكاردوم اين است كه درايو رابازكرده ودر نوارابزار بالابرروي گزينه TOOLSرفته چپ كليك كني بعدبه FOLDEROptionsتاپنجرهFOLDEROptionsبازشو دگزينه viewراانتخاب dont not showرابهshow hidden عوض نماييد ودر گزينه هردوhideتيك هردورا برداريد وپنجره راببنديد ودر درايومشاهده مي كنيدپوشه هاhiddenشده اندوبعضي وقتها پوشه را نمي توان از hiddenباز كردانگاه بايدپوشه ديگري باز كرده وداخل پوشه پنهان شده را به پوشه تازه انتقال داد.

علي اصلاني
22nd October 2013, 02:36
به نظر بنده شما فايلهاي مخفي رو هم نمايش بديد اكه فايل هاتون ديده شد كه مشكل تقريبا حل شدست ولي اگه نشد قبل از هر كاري از نرم افزار هاي ريكاوري استفاده كنيد.

qqaa
22nd October 2013, 02:53
سلام دوستان ویندوز من اکسپرو ورژن 2.5 است گفته های اقای پروانه را قبلا امتحان کرده بودم سیستم ریجستری این ویندوز را وقتی میزنم این گزینه را میدهد system restore has been turned off
Do you want to turn on system Restore now وYES...NO دارد ایا میشود با این گزینه که میدهد سیستم را باز گزدانی کرد اگر مثل ویندوزهای فابزیکی میبود میتوانستم ریجستری کنم با تشکر از دوستان اطلاعات خانوادگیم است خیلی برام مهم است

پروانه
22nd October 2013, 03:00
سلام دوستان ویندوز من اکسپرو ورژن 2.5 است گفته های اقای پروانه را قبلا امتحان کرده بودم سیستم ریجستری این ویندوز را وقتی میزنم این گزینه را میدهد system restore has been turned off
Do you want to turn on system Restore now وYES...NO دارد ایا میشود با این گزینه که میدهد سیستم را باز گزدانی کرد اگر مثل ویندوزهای فابزیکی میبود میتوانستم ریجستری کنم با تشکر از دوستان اطلاعات خانوادگیم است خیلی برام مهم است

شمااگراطلاعاتتان دردرايوويندوزنيست ويندوز ايكس پي سرويس پك 3رانصب كنيدواين اعمال را دراين ويندوزتغييردهيد،يعني ازهيدن بيرون آوريد.

qqaa
22nd October 2013, 03:01
به نظر بنده شما فايلهاي مخفي رو هم نمايش بديد اكه فايل هاتون ديده شد كه مشكل تقريبا حل شدست ولي اگه نشد قبل از هر كاري از نرم افزار هاي ريكاوري استفاده كنيد.
سلام دوست عزیز هجم درایورم کم نشده فقط 80 گیگم نیست کل درایور 150 گیگ است و86 گیگ پرشده است

qqaa
22nd October 2013, 03:07
شمااگراطلاعاتتان دردرايوويندوزنيست ويندوز ايكس پي سرويس پك 3رانصب كنيدواين اعمال را دراين ويندوزتغييردهيد،يعني ازهيدن بيرون آوريد.
سلام پوشهای هیدن من مخفی نشده است میترسم ویندوز عوض کنم بدتر شود باتشکر از شما

پروانه
22nd October 2013, 09:58
سلام پوشهای هیدن من مخفی نشده است میترسم ویندوز عوض کنم بدتر شود باتشکر از شما

باعوض كردن ويندوزآن زمان بدترمي شودفايل وپوشه هاي عكس در آن درايو ويندوز قرار گرفته ولي اگرويندوز دردرايوCاست وپوشه ها در درايوFقرارگيردعكس ها پاك نمي شود،اگرسيستم ويروسي نشده وپوشه ها مخفي نشده پس چرا فضاي درايوبقول شما كم نشده است؟واگرپاك شده طبق فرمايش جناب آقاياصلاني بايدازنرم افزارريكاوري براي برگرداندن پوشه ها استفاده كنيد.

hedayat3
22nd October 2013, 11:49
به نظر من بهترین راه استفاده از برنامه RecoverMyFiles است.حتما تستش کن

qqaa
22nd October 2013, 14:26
به نظر من بهترین راه استفاده از برنامه RecoverMyFiles است.حتما تستش کن

سلام دوست من نرم افزار را نصب کردم درایور را انتخاب کردم و ریکاوری کردم فولدرها را در قسمت سمت چپ پیدا کردم اما دیگر نمیتوانم جلوتر بروم اگر کسی با این نرم افزار اشنایی دارد راهنماییم کند

پروانه
22nd October 2013, 20:13
سلام دوست من نرم افزار را نصب کردم درایور را انتخاب کردم و ریکاوری کردم فولدرها را در قسمت سمت چپ پیدا کردم اما دیگر نمیتوانم جلوتر بروم اگر کسی با این نرم افزار اشنایی دارد راهنماییم کند

درنرم افزارRecoverMyFiles بعدازپیداشدن فایل وپوشه ها اول درسمت چپ نرم افزار به فایل ها علامت زده وبعددربالای نرم افزار گزینه سیوراکلیک وجایی برای ذخیره فایل ها انتخاب کنیدوازآن درایوی که رکاوری کردید آدرس آن درایو راندهید ودرایو دیگری را انتخاب کنیدتا در آنجا ذخیره شود.

علي اصلاني
23rd October 2013, 01:38

اين هم آموزش تصويري خدمت شما

دانلود آموزش تصويري (http://dl.irpdf.com/ebooks/Part19/www.irpdf.com(6500).exe)

amin_ma
23rd October 2013, 09:14
سلام دوستان من هارد 500 گیگ سامسونگ دارم /كه اطلاعاتم و درايوهام غیب شده //يعني بجاي اينكه چهار درايوم بياد بالا فقط درايو c ظاهر ميشه //كارهايي رو كه ذكر كرده بودين انجام دادم /خبري نشد/با برنامه ي ريكاوري هم اسكن كردم /يه سري از برنامه هام برگشت / يه سري ازبرنامه هاي ديگم خراب برگشتن /يه سري ديگش ناقص و.....خلاصه با كلي ايراد هاي ديگه ///ولي درايو هاي اصليم كه شامل E,F,D,, هست رو هنوز بر نگشته //خواهش ميكنم يكي راهنماييم كنه چيكار كنم /// من در طول عمرم يه بار عروسي كردم ,كه متاسفانه يادگاريه فيلمم رو هنوز نتونستم ريكاوري كنم .///عزيران ممنون ميشم از راهنماييتون :confused:

hedayat3
23rd October 2013, 11:47
سلام دوستان من هارد 500 گیگ سامسونگ دارم /كه اطلاعاتم و درايوهام غیب شده //يعني بجاي اينكه چهار درايوم بياد بالا فقط درايو c ظاهر ميشه //كارهايي رو كه ذكر كرده بودين انجام دادم /خبري نشد/با برنامه ي ريكاوري هم اسكن كردم /يه سري از برنامه هام برگشت / يه سري ازبرنامه هاي ديگم خراب برگشتن /يه سري ديگش ناقص و.....خلاصه با كلي ايراد هاي ديگه ///ولي درايو هاي اصليم كه شامل E,F,D,, هست رو هنوز بر نگشته //خواهش ميكنم يكي راهنماييم كنه چيكار كنم /// من در طول عمرم يه بار عروسي كردم ,كه متاسفانه يادگاريه فيلمم رو هنوز نتونستم ريكاوري كنم .///عزيران ممنون ميشم از راهنماييتون :confused:

دوست عزیز ویندوزت چیه؟

qqaa
23rd October 2013, 16:27
سلام دوستان مشکلم حل شد چند نرم افزار ریکاوری درداخل سیدیهای ویندوز داشتم با هییچ کدوم نتیجه نداد تا یه سایت ایرانی گیر اوردم که یکی مشکل من را داشت ویک نفر از کشور خارج نرم افزار را اپ کرده بود واقعا کارش عالی بود تمام فایلهایم برگشت این لینک نرم افزار
http://kiansat.kim/showthread.php?t=73627&p=351420#post351420

amin_ma
23rd October 2013, 23:48
ويندوزم xp pak 3 هست///
:cool:

hedayat3
25th October 2013, 13:23
ويندوزم xp pak 3 هست///
:cool:
ببین دست عزیز ممکنه کسی پشت سیستم شما نشسته باشه و درایوها را دیلیت کرده باشه ویا خودتون بطور ناخواسته اینکارو کرده باشین.
تو ویدوز xp یک قسمت داره به نام disc managment که اونجا کل درایوهای سیستم را نشون میده وقتی رو یک درایوی راست کلیک کنی یک گزینه داره به نام delete logical drive
که وقتی اونو انتخاب کنی نام درایو از داخل my computer حذف میشه(از دوستان کسی عمدا این کار رو انجام نده چون ممکنه اطلاعات و درایو به طور کامل بپره) و عملا شما درایوی نمی بینید ولی اطلاعات شما روی هارد هنوز وجود داره که برای برگشتن به حالت قبل و نمایش نام درایو باید به همان قسمت disc managment بروید و گزینه add logical driver یا چیزی شبیه به این را انتخاب و همان نام درایو را وارد کنید یعنی اگر قبلا درایو f داشته اید باید همان نام f را وارد کنید تا 2باره درایو شما نمایش داده شود و به اطلاعات ان دسترسی پیدا کنید
disc managment را میتونی از مسیر زیر پیدا کنی
با کلیک راست روی مای کامپیوتر و انتخاب گزینه managment و سپس در صحفه جدید باز شده انتخاب گزینه disc managment
امیدوارم این مطلب کمکتون کنه

qqaa
1st September 2014, 02:59
سلام دوستان من هارد 500 گیگ سامسونگ دارم /كه اطلاعاتم و درايوهام غیب شده //يعني بجاي اينكه چهار درايوم بياد بالا فقط درايو c ظاهر ميشه //كارهايي رو كه ذكر كرده بودين انجام دادم /خبري نشد/با برنامه ي ريكاوري هم اسكن كردم /يه سري از برنامه هام برگشت / يه سري ازبرنامه هاي ديگم خراب برگشتن /يه سري ديگش ناقص و.....خلاصه با كلي ايراد هاي ديگه ///ولي درايو هاي اصليم كه شامل E,F,D,, هست رو هنوز بر نگشته //خواهش ميكنم يكي راهنماييم كنه چيكار كنم /// من در طول عمرم يه بار عروسي كردم ,كه متاسفانه يادگاريه فيلمم رو هنوز نتونستم ريكاوري كنم .///عزيران ممنون ميشم از راهنماييتون :confused: سلام دوست من شما با سیدی ویندوز بدون نصب میتوانید کل اطلاعات دراویر خودتان را ببینید جای هیچ نگرانی نیست معمولا این مشکل از بوت یا پارتشین میباشد میدوم از تاریخ این پست گذشته دوست من انشالا که هارد را دستکاری نکرده باشی