PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا نیامدن منو موبایل نوکیا 5800

ssdf
30th October 2013, 22:00
سلام من موبایل نوکیا 5800 دارم ورزن60 اپدید کردم وتا 1 سال هیچ مشکلی نداشت ولی الان منو وگالری اصلی موبایل اصلا بالا نمیان وباید با لانچر از موبایل استفاده کنم دیگه کلافم کرده یک راه برای درست کردنش بهم بگید ممنون میشم!!

پروانه
31st October 2013, 01:06
سلام من موبایل نوکیا 5800 دارم ورزن60 اپدید کردم وتا 1 سال هیچ مشکلی نداشت ولی الان منو وگالری اصلی موبایل اصلا بالا نمیان وباید با لانچر از موبایل استفاده کنم دیگه کلافم کرده یک راه برای درست کردنش بهم بگید ممنون میشم!!

دوست عزيز فلش بزنيد حل مي شود.

ASHKAN-NO
31st October 2013, 01:16
درود
عزیز پستهای تکراری شما حذف شد
در مورد مشکل هم عجله نکنید تا مدیر بخش
برای پاسخ گویی اقدام کند
موفق باشید.

ssdf
2nd December 2013, 17:05
سلام فایل فلش فارسی نو کیا 5800 ورزن60.00 و356rm رو میخام چون الان منوش با گالری اصلی موبایل بالا نمیان ولی همچیش درست کار میکنه میخام خودم فلشش کنم میشه اموزش بدبد بعد این که من که این رو ابدیت کردم تمام گوشی جدید شده کلا رابط کاربریش عوض شده وقشنگه اگه فلشش کنم دو باره مانند 5800 با ورزن های قدیمی وزشت تبدیل نشه ممنون؟؟/////////?????

HrM.MOB!LE
4th December 2013, 00:40
سلام فایل فلش فارسی نو کیا 5800 ورزن60.00 و356rm رو میخام چون الان منوش با گالری اصلی موبایل بالا نمیان ولی همچیش درست کار میکنه میخام خودم فلشش کنم میشه اموزش بدبد بعد این که من که این رو ابدیت کردم تمام گوشی جدید شده کلا رابط کاربریش عوض شده وقشنگه اگه فلشش کنم دو باره مانند 5800 با ورزن های قدیمی وزشت تبدیل نشه ممنون؟؟/////////?????

باسلام
الان ورژن گوشیت چند هست؟
برای فلش میتونید از نرم افزار فونیکس استفاده کنید ولی در صورت هرگونه مشکل دیگه نمیتونید کاری بکنید
بهتره بدید بیرون براتون فلش کنند هزینه چندانی نداره
باسپاس

mazmaz1
21st December 2013, 09:46
سلام
بهتره که فش کردن ها رو به اهلش بسپرین و وسیله تحویل بگیرین
توی نوکیا بهتره که با ابزار و باکس انجام بشه
حالا اگر آپدیت آنلاین هم کردین بدون ریسک نیست