PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در هنگام نصب ویندوز با فلش

delsange
1st November 2013, 21:37
سلام خدمت همه دوستان عزیز

من یه مدت هست دی وی دی لب تابم لنزش خراب شده و مجبورم با فلش ویندوز نصب کنم

حالا مشکلم اینه که وقتی با نرم افزار فلشم رو اماده میکنم برای نصب ویندوز و ویندوز برای نصب اماده میشه قسمتی که باید درایو مخصوص رو برای فرمت اماده کنم متاسفانه درایوی نشون نمیده به جاش همچین اخطاری میده لطفا عکسی که میزارم رو مشاهده کنید

نام نرم افزار اماده سازی برای بوت فلش: WinToFlash

و این هم عکس اخطار

76263

خواهش اگر کسی نرم افزار بهتر و مفید تری هم سراغ داره که بشه به صورته ساده تر این کارو کرد هم ممنون یمشم معرفی کنه

با تشکر از همه دوستان

Arash_323
2nd November 2013, 00:23
سلام
مشکل شما از برنامه ای که فلش رو بوت میکنه نیست مشکل شما از خود دیسک ویندوز هست
این مشکل وقتی پیش میاد که ویندوز درایور مخصوص هارد رو توی خودش نداره و این پیام رو میده و میگه مسیر درایور رو به برنامه بدین تا هارد رو شناسایی کنه
شما اگه از یه نسخه دیگه از ویندوز (یه دی وی دی دیگه که با این یکی فرق داشته باشه و درایورهای جدید رو داشته باشه) استفاده کنی مشکلت حل میشه
برو به مغازه های نرم افزاری و بگو ویندوز سون سرویس پک یک برات رایت کنن بعد فلش رو از روی اون بوت کن حله ایشالله!

M.Salehi
2nd November 2013, 13:55
سلام خدمت همه دوستان عزیز

من یه مدت هست دی وی دی لب تابم لنزش خراب شده و مجبورم با فلش ویندوز نصب کنم

حالا مشکلم اینه که وقتی با نرم افزار فلشم رو اماده میکنم برای نصب ویندوز و ویندوز برای نصب اماده میشه قسمتی که باید درایو مخصوص رو برای فرمت اماده کنم متاسفانه درایوی نشون نمیده به جاش همچین اخطاری میده لطفا عکسی که میزارم رو مشاهده کنید

نام نرم افزار اماده سازی برای بوت فلش: WinToFlash

و این هم عکس اخطار

76263

خواهش اگر کسی نرم افزار بهتر و مفید تری هم سراغ داره که بشه به صورته ساده تر این کارو کرد هم ممنون یمشم معرفی کنه

با تشکر از همه دوستان

سلام دوست عزیز

داخل ستاپ سیستم ببینید
قسمت بوت اول باید usb رو انتخاب کنید که کردید
بوت دوم روی هارد دیسک باشه

بررسی و نتیجه رو اعلام کنید