PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كانكت نشدن بوش 744 پارس به دياگ

esmehdi
20th November 2013, 20:52
سلام يك ايسيو بوش 744 پارس دارم كه به دستگاه وصل نميشه لطفا راهنمايي كنيد كدوم قطعه را عوض كنم كه مشكل حل بشه

با نشكر از اساتيد محترم

TuneUp_Vahab
20th November 2013, 20:59
سلام يك ايسيو بوش 744 پارس دارم كه به دستگاه وصل نميشه لطفا راهنمايي كنيد كدوم قطعه را عوض كنم كه مشكل حل بشه

با نشكر از اساتيد محترم

درود :

دوست عزیز ، توضیحات خود را در خصوص عیب کامل نمایید تا زودتر به نتیجه برسید .
آیا خودرو روشن و فقط کانکت نمیشود یا خودرو خاموش و کانکت نمیشود وضعیت چراغ چک چگونه میباشد . عکسی از پشت و روی برد قرار دهید تا قطعه تعویضی مشخص گردد .

esmehdi
20th November 2013, 21:05
سلام
ماشين روشن و هيچ مشكلي ندارد و فقط به ذياگ كانكت نميشود من چون روي اين مدل ايسيو كار نكردم قطعهاي از ايسيو عوض نكردم

farhad1904
20th November 2013, 21:36
با درود و ادب

دوست عزيز آيا با ايسيو تستي ايراد برطرف و ايسيو به دستگاه كانكت مي شود ؟ ( از ايراد داشتن ايسيو مطمعن هستين ؟ )

آيا از ايراد نداشتن سيم كشي مطمعن هستيد ؟

farshid1365
20th November 2013, 21:49
سلام
چراغ چک داری ؟ ایا ماشین روشن میشود ؟
اگه چراغ چک داری و ماشین روشن میشه سیم OBD تا ECU رو چک کن
اگه چراغ چک داری و ماشین روشن نمیشه برو سراغ سیم کشیه یونیت ایموبلایزر تا ecu
اگه چراغ چک نداری و به دستگاه کانکت نمیشه دسته سیم رو چک کن .

esmehdi
20th November 2013, 22:08
باتشكر از توجهتون
ماشين روشن ميشود هيچ مشكلي هم ندارد فقط به دستگاه دياگ وصل نميشود در ضمن با تعويض ايسيو مشكل حل ميشود

farshid1365
20th November 2013, 22:38
باتشكر از توجهتون
ماشين روشن ميشود هيچ مشكلي هم ندارد فقط به دستگاه دياگ وصل نميشود در ضمن با تعويض ايسيو مشكل حل ميشود

خدمت شما

esmehdi
20th November 2013, 22:46
ببخشيد ميشه روي عكس توضيح بديد

باتشكر

farshid1365
20th November 2013, 22:48
ببخشيد ميشه بيشتر توضسح بديد باتشكر

این ای سی های رو که با رنگ زرد مشخص کردم دونه دونه تعویض کن ومدار داخل ایسیو رو هم چک کن شاید قطعی داشته باشه .