PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعمیر بوش 7.4.4خودروی 405

ava4429
29th November 2013, 20:30
با سلام خدمت دوستان گرامی
دوستان اگر امکان دارد نقشه یا دیتاشیت ای سی انژکتوربوش 7.4.4رو به شماره30578 که در کادر قرمزمشخص شده اپلود نمایید
با تشکر

m.aminifar
30th November 2013, 00:56
با سلام خدمت دوستان گرامی دوستان اگر امکان دارد نقشه یا دیتاشیت ای سی انژکتوربوش 7.4.4رو به شماره30578 که در کادر قرمزمشخص شده اپلود نمایید با تشکردوست گرامی اکثر ایسی های ایسیو بوش دیتا شیت ندارن بخصوص ایسی مورد نظر شما

ava4429
30th November 2013, 16:42
دوست گرامی اکثر ایسی های ایسیو بوش دیتا شیت ندارن بخصوص ایسی مورد نظر شما
با سلام وتشکر
من این ای سی را عوض کردم بخاطر اینکه انژکتور 2 یکسر شده بود حال همه چیز درست است بجز اینکه خطای کنیستر می دهد میخواستم ببینم ایا این ای سی خروجی به کنیستر می دهد یا نه

TuneUp_Vahab
30th November 2013, 19:19
درود :

دوست عزیز ، تا آنجایی که بنده اطلاع دارم این آی سی مربوط به انژکتورها ، پمپ بنزین ، سنسور دما ، سنسور اکسیژن و فن دور تند و کند مربوط میشود .

m.aminifar
1st December 2013, 01:25
با سلام وتشکر
من این ای سی را عوض کردم بخاطر اینکه انژکتور 2 یکسر شده بود حال همه چیز درست است بجز اینکه خطای کنیستر می دهد میخواستم ببینم ایا این ای سی خروجی به کنیستر می دهد یا نه

شیر برقی کنیستر هم با این ایسی فعال می شود به احتمال زیاد پایه های ایسی درست لحیم نکردین

m.aminifar
1st December 2013, 01:29
درود :

دوست عزیز ، تا آنجایی که بنده اطلاع دارم این آی سی مربوط به انژکتورها ، پمپ بنزین ، سنسور دما ، سنسور اکسیژن و فن دور تند و کند مربوط میشود .

جناب گلستان منظور شما از سنسور دما کدام سنسور هست سنسور دمای اب یا هوا

TuneUp_Vahab
1st December 2013, 08:18
جناب گلستان منظور شما از سنسور دما کدام سنسور هست سنسور دمای اب یا هوا

درود :

جناب امینی فر ، منظور سنسور دمای آب میباشد .