PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک برای پیدا کردن سیم ها بریا نصب دزدگیر

vahid.ebr
30th November 2013, 21:09
سلام خدمت همه اساتید محترم
من تازه میخوام شروع کردم به یاد گرفتن بستن دزدگیر
چنتا سوال داشتم خدمتتون:
1- از کجا باید شروع کنم؟
2- برای هر ماشین ،مثلا : پراید ، 405 ، 206 و یا .. . چطور باید سیم هایی که به دزدگیر نصب میشه رو پیدا کنم؟

m.aminifar
1st December 2013, 01:24
چنتا سوال داشتم خدمتتون:
1- از کجا باید شروع کنم؟
2- برای هر ماشین ،مثلا : پراید ، 405 ، 206 و یا .. . چطور باید سیم هایی که به دزدگیر نصب میشه رو پیدا کنم؟

دوست گرامی شما باید با سیم کشی خودرو اشنای داشته باشید اغکثر سیم های که برای نصب دزدگیر نیاز هست در قاب فرمان هست مثل راهنما و برق مستقیم با سوییچ

sajadnasirpor
1st December 2013, 11:02
چنتا سوال داشتم خدمتتون:
1- از کجا باید شروع کنم؟

سلام دوست عزیز کمی جستجو کنید همه چیز رو تو سایت پیدا میکنید اینم آموزش نصب دزدگیر خدمت شما آموزش نصب دزدگير اتومبيل (http://kiansat.kim/showthread.php?t=32829)

vahid.ebr
3rd December 2013, 01:12
با تشکر از راهنماییتون
به طور مثال برای پراید دیدم که یه قطعه رو (مثل یه جعبه مستطیل سیاه)از زیر فرمون بیرون میکشن و دزدگیر رو روی اون نصب میکنن
ولی خب برای 405 چی؟
یا سایر خودروها

sajadnasirpor
3rd December 2013, 10:58
سلام دوست عزیز اون قطه یونیت قفل مرکزی هستش تو پراید که با منفی دادن از داخل برد درب ها باز و بسته میشن و تو 405 هم یونیت زیر فرمان سمت راست نصب شده که اونم با منفی گرفتن باز و بسته میشه که تو نصب دزدگیر استفاده میشه