PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل بی کد بوش 7.4.9 موتور ملی

TuneUp_Vahab
19th December 2013, 18:47
سلام :

فایل های بی کد ایپرام و میکرو بوش 7.4.9 موتور ملی

حمید بهرامپور
29th December 2013, 21:13
با سلام اگه امکان داره فایل میکرو همین مدل از نوع ایموبلایزر دوگانه سوز رو قرار دهید / باتشکر.

m.aminifar
30th December 2013, 01:34
سلام :

فایل های بی کد ایپرام و میکرو بوش 7.4.9 موتور ملی

جناب گلستان منظورتون از فایل

(بی کد )

de code هست یا خام اگر منظورتون de code هست نیاز به جابه جای سیم هم هست یا نه

farshid1365
8th January 2014, 15:32
سلام
جناب گلستان ایا این فایل بی کد هست یا خام ؟

TuneUp_Vahab
8th January 2014, 23:21
درود :

دوستان عزیز ، فایل بی کد میباشد نه خام . بله ملزم به تغییر سیم کشی میباشد .

m.aminifar
9th January 2014, 00:58
درود :

دوستان عزیز ، فایل بی کد میباشد نه خام . بله ملزم به تغییر سیم کشی میباشد .

جناب گلستان تا انجای که من اطلاع دارم برای de code کردن ایسیو به بدون ایمو تبدیل شود فقط (میکرو) و به جابجای سیم ها نیاز هست

farshid1365
13th January 2014, 20:54
جناب گلستان تا انجای که من اطلاع دارم برای de code کردن ایسیو به بدون ایمو تبدیل شود فقط (میکرو) و به جابجای سیم ها نیاز هست

با سلام خدمت استاتید گرامی
اگه میشه نحوه سیم کشی رو برای ما شرح بدید . من دیاگم پردازش موتوره ایا این دیاگ برنامه ی میکرو رو تغییر میده ؟ ضمنا من n prog مهندس رضوی رو هم دارم . ایا با n prog میشه میکرو رو تغییر داد ؟

TuneUp_Vahab
13th January 2014, 23:22
اگه میشه نحوه سیم کشی رو برای ما شرح بدید . من دیاگم پردازش موتوره ایا این دیاگ برنامه ی میکرو رو تغییر میده ؟ ضمنا من n prog مهندس رضوی رو هم دارم . ایا با n prog میشه میکرو رو تغییر داد ؟

درود :

دوست عزیز ، بله امکان تغییر برنامه ایسیو با NPROG را دارید .

m.aminifar
14th January 2014, 00:33

قبلا با دیاگ پردازش انواع ایسیو 7.4.9 می شد از طریق OBD به هم تبدیل کرد چک کنید و نتیجه اعلام کنید

farshid1365
17th January 2014, 14:30
با سلام هم با دیاگ تبدیل کردم هم با n prog . با هردو امکانپذیر هست .فقط مشکلم تو پیکربندی میباشد که میتونم خامش کنم با n prog اما با دیاگم نمیتونم پیکربندی کنم در ضمن ورژن دیاگم هاپدیت کردم اخرین ورژنه . و تازه اپدیت کردم

m.aminifar
18th January 2014, 01:13
با سلام هم با دیاگ تبدیل کردم هم با n prog . با هردو امکانپذیر هست .فقط مشکلم تو پیکربندی میباشد که میتونم خامش کنم با n prog اما با دیاگم نمیتونم پیکربندی کنم در ضمن ورژن دیاگم هاپدیت کردم اخرین ورژنه . و تازه اپدیت کردم

بهتر شما پیکربندی با ایکو دیاگ انجام بدین دستگاه های ایرانی هنوز در مورد این ایسیو تکمیل نشدن

farshid1365
18th January 2014, 02:42
سلام
امکان داره نحوه تغییر در سیم کشی رو شرح بدین . ؟
با سپاس فراوان

m.aminifar
18th January 2014, 20:15
سلام
امکان داره نحوه تغییر در سیم کشی رو شرح بدین . ؟
با سپاس فراوان
دانلود کنید

تعمیرکاران کیان ست (http://kiansat.kim/showthread.php?t=77146&p=374133#post374133)