PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع شدن برق پراید زیمنس

island524
20th December 2013, 13:15
سلام ،پراید من برقش قطع شده نه به پمپ بنزین برق میره و نه به سر کوئل
اکثر قطعاتشم چک کردم مثل رله دوبل،پمپ،کوئل و ... از آب رد شدم اینطوری شد،دستگاه دیاگ زدم انژکتور دو کار نمیکنه ولی خود قطعه سالمه و همین طور استپر موتور هم خطاش بود ولی خودش سالمه،بعد ماشین خاموش شد دیگه روشن نشد!
لطفاً راهنمایی کنید ممنون!

shine1
20th December 2013, 14:05
سلام رله دوبل رو در بياريد ببينيد روي پايه 14 و15 و8 و11 برق داريد؟وبرق فيوز egi را در حالت سويچ باز چك كنيد ببنيد برق داره.

island524
20th December 2013, 15:50
سلام رله دوبل رو در بياريد ببينيد روي پايه 14 و15 و8 و11 برق داريد؟وبرق فيوز egi را در حالت سويچ باز چك كنيد ببنيد برق داره.
به نکته ی خوبی اشاره کردی چک میکنم و جواب رو میگم

m.aminifar
21st December 2013, 00:17
سلام ،پراید من برقش قطع شده نه به پمپ بنزین برق میره و نه به سر کوئل
اکثر قطعاتشم چک کردم مثل رله دوبل،پمپ،کوئل و ... از آب رد شدم اینطوری شد،دستگاه دیاگ زدم انژکتور دو کار نمیکنه ولی خود قطعه سالمه و همین طور استپر موتور هم خطاش بود ولی خودش سالمه،بعد ماشین خاموش شد دیگه روشن نشد!
لطفاً راهنمایی کنید ممنون!

برق اصلی رله دوبل از سوکت تخم مرغی سفید رنگ پشت باطری رد می شود سوکت مورد نظر چک کنید

javidnh
14th February 2014, 13:10
با سلام . مشکل پراید من اینه که فقط برق پمپ بنزین طقع میشه و بقیه قطعات مثل آمپر بنزین و سایر لوازم وصل هست. وقتی از باطری مستقیم به سوکت پمپ برق میدم روشن میشه ولی جور دیگه وصل نمیشه....لطفا راهنمایی کنید....ممنون

TuneUp_Vahab
14th February 2014, 15:20
با سلام . مشکل پراید من اینه که فقط برق پمپ بنزین طقع میشه و بقیه قطعات مثل آمپر بنزین و سایر لوازم وصل هست. وقتی از باطری مستقیم به سوکت پمپ برق میدم روشن میشه ولی جور دیگه وصل نمیشه....لطفا راهنمایی کنید....ممنون

درود :

دوست عزیز ، فیوز پمپ بنزین در داخل جعبه فیوز را چک نمایید .

Amin sohrabi
6th August 2015, 22:57
اگه کمک خواستی به این شماره تماس بگیرید تا راهنمایی کنم

khademe
14th January 2016, 00:37
همکار گرامی باید بدونیم ماشین دوگانه فابریکه یا نه

ASHKAN-NO
15th January 2016, 00:30
درود
دوستان عزیز این تاپیک برای 3 سال
پیش هست و تا الان حتما مشکل دوستان حل شده
لطفا تاپیکهای قدیمی را دوباره باز نکنید