PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای سنسور دریچه گاز ایسیو pl4

امانی
28th December 2013, 18:30
با سلام و خسته نباشید ایسیو اس 2000 پی ال فور ایراد سنسور دریچه گاز دارد زاویه دریچه گاز کار نمیکنه و رو صفر ثابته منفی و مثبت سنسور تست شد وخود سنسور تعویض شد با تعویض ایسیو مشکل حل شد ایراد از کدوم ایسی ایسیو میشه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

TuneUp_Vahab
28th December 2013, 19:38
با سلام و خسته نباشید ایسیو اس 2000 پی ال فور ایراد سنسور دریچه گاز دارد زاویه دریچه گاز کار نمیکنه و رو صفر ثابته منفی و مثبت سنسور تست شد وخود سنسور تعویض شد با تعویض ایسیو مشکل حل شد ایراد از کدوم ایسی ایسیو میشه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

درود :

دوست عزیز ، آی سی TLE4471 را تعویض نمایید .

tune.top
28th December 2013, 19:39
پایهm1a3 رو به پایهm2a2 وصل کنید

TuneUp_Vahab
28th December 2013, 19:51
پایهm1a3 رو به پایهm2a2 وصل کنید

درود :

دوست عزیز ، فکر کنم M1D4,M1A3 صحیح باشد .

tune.top
28th December 2013, 20:13
درود :

دوست عزیز ، فکر کنم M1D4,M1A3 صحیح باشد .

صددرصد حق باشماست من با مپ اشتباه گرفتم ببخشید

Hasan Shabani
28th December 2013, 21:05
درود به همگی

M1A3 , M1D4 برای زمانیه که منفی قطع باشه اما دوستمون منفی داره طبق فرمایشات جناب گلستان آیسی تعویض شودالبته واسه خودم همچین مشکلی پیش اومده که با پروگرام کردن ایپرام مشکل حل شد

ziaee
28th December 2013, 22:07
ارتباط پایه سیگنال تا میکرو قطع است

m.aminifar
29th December 2013, 01:02
باز هم دوستان بدون توجه به پست باز کننده تایپیک نظرات اشتباه دادن دوستان گرامی با دادن اطلاعات اشتباه باعث دردسر و گرفتاری همکاران نشین چندین بار هست که این موضوع توسط مدیران بخش و خودم تذکر داده شده

در مورد ایراد وقتی بره 5 ولت و منفی هست میمونه سیم برگشت اطلاعات به ایسیو که این سیم هم با گذاشتن ایسیو تستی از سلامت ان مطمن شدیم

حال میمونه مدار برگشت سیم مورد نظر روی برد این مدار باید طبق نقشه سیم کشی و پایه روی برد پیدا کنید با پیدا کردن پایه مورد نظر حال میتوان مدار هم چک کرد در مسیر مدار مورد نظر از سوکت تا میکرو یک مقاومت 22 کیلو اهمی و یک عدد خازن نصب هست خرابی این دو قطعه بخصوص خازن میتونه باعث این مشکل شود ولی قبل از برداشتن موم بهتره یکبار ایسیو دانلود شود

gholamali
30th December 2013, 01:46
با سلام تذکر جناب مهندس بسیار بجا و کار ساز میتواند باشد باسپاس