PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تایپیک درخواست نرم افزارهای کیلومتر و دیگر نرم افزارهای مرتبط

شهریار
9th February 2011, 10:28
باسلام
کاربران عزیز لطف نمایید و جهت حفظ نظم تایپیک ها
درخواست خود را در این تایپیک مطرح نمایند
دوستان نیز نرم افزار را در بخش قرار داده و فقط لینک آنرا جهت اطلاع کاربر در این تایپیک قرار دهند
با تشکر

sajadnasirpor
10th December 2011, 15:14
با سلام خدمت دوستان کسی نقشه شماتیک کل پشت آمپر پراید هندی رو داره که معلوم بشه برق و منفی پشت آمپر پراید کدومه تا روی میز کار امتحانش کنیم با تشکر

omeed_1355
10th December 2011, 16:22
با سلام خدمت دوستان کسی نقشه شماتیک کل پشت آمپر پراید هندی رو داره که معلوم بشه برق و منفی پشت آمپر پراید کدومه تا روی میز کار امتحانش کنیم با تشکر

سلام
دوست من یک خازن بزرگ در پشت آمپر وجود دارد شما یک برق 5 ولت تا 7.5 به دوپایه اون بدید اگر اشتباه باشد چراغ کمر بند روشن میشود در صورت درست بودن سیمها و مدار کیلومتر شما نشانگر دیجیتالی باید روشن بشه موفق باشید

hadi-cng
24th February 2013, 22:40
سلام من برنامه تاچو زیمنس که مخصوص ایسیو های زیمنس است را لازم دارم لطفا راهنمایی فرمایید

alihi53
25th February 2013, 12:40
فکر کنم قیمت برنامه 200 تا 250 تومان باشه اگه خواستید پیام خصوصی بدید

hadi-cng
25th February 2013, 23:23
سلام اقا یکی از دوستان محترم که ازش خیلی تشکر میکنم بابت این برنامه برنامه را هم اپلود میکنم تا دوستان استفاده نمایند67181

TuneUp_Vahab
26th February 2013, 01:32
با سلام :

دوست عزیز ، فایل مشکل دارد لطفا مجددا آپ نمایید .

mnsb13600
12th July 2013, 12:26
با سلام به اساتید

نرم افزار Licznik 4.8a (http://kiansat.kim/showthread.php?t=8208)

در سایت نیست
لینک اقای دهقان خراب است

m.aminifar
13th July 2013, 00:18
با سلام به اساتید

نرم افزار Licznik 4.8a (http://kiansat.kim/showthread.php?t=8208)

در سایت نیست
لینک اقای دهقان خراب است

دوست گرامی نرم افزار موردی ندارد من 3 سال هست که دارم با این نرم افزار کار می کنم

mnsb13600
13th July 2013, 17:20
دوست گرامی نرم افزار موردی ندارد من 3 سال هست که دارم با این نرم افزار کار می کنم

جناب امینی فر مشکل اینه که من نمی تونم دانلودش کنم
لینک دانلودش خرابه

m.aminifar
13th July 2013, 20:35
جناب امینی فر مشکل اینه که من نمی تونم دانلودش کنم لینک دانلودش خرابه

دانلود کنید

کیان ست (http://kiansat.kim/showthread.php?t=8208&p=327361#post327361)

farshid1365
30th December 2013, 04:18
سلام اقا یکی از دوستان محترم که ازش خیلی تشکر میکنم بابت این برنامه برنامه را هم اپلود میکنم تا دوستان استفاده نمایند67181

این نرم افزار احتیاج به فعال کردن داره که عکسشو میزارم

TuneUp_Vahab
30th December 2013, 10:41
این نرم افزار احتیاج به فعال کردن داره که عکسشو میزارم

درود :

دوست عزیز ، این نرم افزار برای هر سیستم یک کد میخواد و نقص بزرگش نیز تا 30000 میزنه نه بیشتر .
به نظر بنده مولتی پروگ یا ان پروگ خریداری نمایید بهتر است چون کم کردن کیلومتر حداقل کاریست که انجام میدهد و کار کردن باهاش خیلی راحت است و هگز را اتومات تغییر میدهد .

farshid1365
31st December 2013, 01:36
سلام با تشکر از جوابتون اقای گلستان استاد عزیز
داشتن لنگه کفشی در بیابان نعمت است . اگه کد فعال این برنامه یا برنامه ی دیگری رو دارید که میشه باهاش زیمنس والءو یا بوش رو کم کرد بهمون معرفی کنید. و در خصوص اون پراگرامرهایی که گفتید . شما کدومشو تایید میکنید . بچیزی باشه بشه fnرو خام و پیکربندی کنه . و بشه باهاش کیلومتر بوش رو تغییر بدی و بشه کد سوییچ بوش و والءو رو باهاش پیدا کنی . ممنونم

Hasan Shabani
31st December 2013, 02:51
یچیزی باشه بشه fnرو خام و پیکربندی کنه . و بشه باهاش کیلومتر بوش رو تغییر بدی و بشه کد سوییچ بوش و والءو رو باهاش پیدا کنی . ممنونم

من با برنامه Nkh نگار خودرو کار میکنم خیلی هم راضی هستم البته چیزهایی که شما فرمودین رو داره بجز کد والئو

TuneUp_Vahab
31st December 2013, 10:26
سلام با تشکر از جوابتون اقای گلستان استاد عزیز
داشتن لنگه کفشی در بیابان نعمت است . اگه کد فعال این برنامه یا برنامه ی دیگری رو دارید که میشه باهاش زیمنس والءو یا بوش رو کم کرد بهمون معرفی کنید. و در خصوص اون پراگرامرهایی که گفتید . شما کدومشو تایید میکنید . بچیزی باشه بشه fnرو خام و پیکربندی کنه . و بشه باهاش کیلومتر بوش رو تغییر بدی و بشه کد سوییچ بوش و والءو رو باهاش پیدا کنی . ممنونم

درود :

دوست عزیز ، برنامه فوق کد 85 کاراکتری دارد و نمونه ای از آنرا قرار میدهم .
در خصوص پروگرامرها نیز مولتی پروگ تولید کاتل و ان پروگ تولید مبتکران میباشد که هر دو از یه برنامه مشترک استفاده میکنند .کم کردن کیلومتر زیمنس بوش والئو ، استخراج کد ، تعین مقدار کیلومتر نیسان وانت برحسب HEX,DEC و بالعکس ، پروگرام و خام کردن FN,CCN ، جیتک و پروگرام میکرو،فلش،ایپرام اکثر ایسیوها و همچنین ای سی یو .
جهت تهیه و مشاوره با شرکت کاتل و یا مبتکران تماس حاصل نمایید .

mohammd.baneh
5th July 2017, 02:38
بإسلام وخسته نه باشى ببخشيد إستاد گرامى دامپ كيلومتر لند كروز GXR4500را ميخواستم كار كردش مهم نيست فقط برنامه اى سى رو ميخواستم با تشكر

alizade_731
7th April 2018, 09:51
با سلام و عرض ادب خدمت همه اساتید.اگه کسی آخرین ورژن نرم افزاد تاکو سافت رو داره ممنون میشم آپلود کنه

TuneUp_Vahab
7th April 2018, 12:09
با سلام و عرض ادب خدمت همه اساتید.اگه کسی آخرین ورژن نرم افزاد تاکو سافت رو داره ممنون میشم آپلود کنه

درود:

موجوده اگر تونستم توي سايت آپلود كنم در اختيارتان قرار ميدهم
حجم فايل حدود 40 مگ هست

alizade_731
7th April 2018, 12:30
درود:

موجوده اگر تونستم توي سايت آپلود كنم در اختيارتان قرار ميدهم
حجم فايل حدود 40 مگ هست
سلام استاد لطف میکنید

TuneUp_Vahab
8th April 2018, 11:36
سلام استاد لطف میکنید

درود:

دوست عزيز،فايل مدنظر در لينك زير موجود ميباشد
دانلود فرماييد اگر مشكل داشت بنده آپلود ميكنم

نرم افزار تاخو سافت ورژن Tachosoft 23.1 (http://kiansat.kim/showthread.php?t=64017)

alizade_731
9th April 2018, 00:08
درود:

دوست عزيز،فايل مدنظر در لينك زير موجود ميباشد
دانلود فرماييد اگر مشكل داشت بنده آپلود ميكنم

نرم افزار تاخو سافت ورژن Tachosoft 23.1 (http://kiansat.kim/showthread.php?t=64017)
خيلي ممنون از لطفتون ولي اين لينك مربوط به تاكو ٢٣.١و سال ٢٠١٣ هست

TuneUp_Vahab
9th April 2018, 10:39
خيلي ممنون از لطفتون ولي اين لينك مربوط به تاكو ٢٣.١و سال ٢٠١٣ هست

درود:

در حال حاضر نيز فقط اين ورژن موجود ميباشد.