PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدای ناهنجار از هارد maxtor 80 و مانع بالا آمدن ویندوز

islamnik
1st January 2014, 01:43
با سلام به مهندیسین گرامی
بنده یه هارد 80 مکستور دارم که ویندوز رو بالا نمیاره داده بودم تعمیر گفتند که با تعویض هارد درست شده.اما کسی تو شهر ما نمیتونه هارد رو تعمیر کنه.در ضمن هارد صدای جیق جیق ازش میاد.میخواستم ببینم آیا میشه اطلاعاتمو یه جوری بردارم چون در زمینه خودرو فعالیت میکنم تمامی برنامه هام توی هارده.البته در زمینه الکترونیک یه چیزای میفهمیم.اگر دوستان عنایت کنن به طور ساده وار بنده رو راهنمایی کنن ممنون میشم.بازیابی اطلاعاتم برام خیلی واجبه.با تشکر از همگی سروان

M.Salehi
1st January 2014, 17:05
با سلام به مهندیسین گرامی
بنده یه هارد 80 مکستور دارم که ویندوز رو بالا نمیاره داده بودم تعمیر گفتند که با تعویض هارد درست شده.اما کسی تو شهر ما نمیتونه هارد رو تعمیر کنه.در ضمن هارد صدای جیق جیق ازش میاد.میخواستم ببینم آیا میشه اطلاعاتمو یه جوری بردارم چون در زمینه خودرو فعالیت میکنم تمامی برنامه هام توی هارده.البته در زمینه الکترونیک یه چیزای میفهمیم.اگر دوستان عنایت کنن به طور ساده وار بنده رو راهنمایی کنن ممنون میشم.بازیابی اطلاعاتم برام خیلی واجبه.با تشکر از همگی سروان

سلام دوست عزیز

این ایراد روی هاردهای 80 زیاد دیده شده من خودم هم داشتم همچین موردی
اون صدای ناهنجار از هد هارد شنیده میشه که قطع وصل میشه
در واقع تا اونجایی که من میدونم تعمیر اون سخته

جهت اطمینان هارد رو بعنوان هارد دوم روی یک سیستم دیگه تست کنید ببینید شناسایی میشه یا نه
شرکتهایی هستند که اطلاعات هارد رو بازیافت میکنن ولی خوب اونم دردسرهای خودشو داره

موفق باشید