PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل صدا در کامپیوتر

گل مهر
1st January 2014, 10:01
با سلام دستگاه من صداش لحظه ای که روشن میکنم صداش به صدای نا به هنجار در می اید بیعضی وقتهاهم بعد از 5 دقیقه کار کردن درست بعد صداش تغیر به نا هنجار در می اید البته انتی ویروس دستگاه خود به خود خراب شده بود اما انتی ویروس NOT 32 رانصب کردم اما صدای دستگاه تغیری نکرد ابته دستگاه من بدون کارت صدا میباشد لطفا راهنمایی کنید با سپاس وتشکر از شما دوستان

abady
1st January 2014, 10:14
با سلام.......دوست عزیز من زیاد متوجه نشدم ولی اگر از بابت نرم افزاری اطمینان داری در صورت خرابی کارت صوت میتونی یک کارت usb بگیری کارت راه میافته..........با تشکر

rahman1643
1st January 2014, 10:22
درایور آپدیت کارت صدا رو دانلود و ویندوز رو مجددا نصب کن و قبل از نصب هر برنامه ای کارت صدا رو نصب و صدا رو تست کن.
در قسمت RUN ویندوز دستور DXDIAG رو هم تایپ کن و در قسمت SOUND کارت صدا رو کامل چک کن تا اگه ایرادی هست برات تو قسمت NOTE بنویسه.

شهریار
1st January 2014, 10:28
دوست عزیز سلام
مطمئنید کیس ایراد دارد؟
بهتراست کیس را با اسپیکر دیگری آزمایش کنید

M.Salehi
1st January 2014, 16:59
با سلام دستگاه من صداش لحظه ای که روشن میکنم صداش به صدای نا به هنجار در می اید بیعضی وقتهاهم بعد از 5 دقیقه کار کردن درست بعد صداش تغیر به نا هنجار در می اید البته انتی ویروس دستگاه خود به خود خراب شده بود اما انتی ویروس NOT 32 رانصب کردم اما صدای دستگاه تغیری نکرد ابته دستگاه من بدون کارت صدا میباشد لطفا راهنمایی کنید با سپاس وتشکر از شما دوستان

سلام دوست عزیز

بهتره قبل از هرکاری اسپیکر خودتون رو تست کنید مشکل از اون نباشه
اگه اسپیکر درست بود در وحله اول بهترین راه تعویض ویندوز هست و سپس نصب دوباره درایور صدا
اگه بازهم مشکل پابرجا بود باید از کارت صوتی مجزا استفاده کنید که به دوصورت اکسترنال که از طریق usb نصب میشه و اون یکی کارت اینترنال
که روی مین برد نصب میشه استفاده کنید

موفق باشید