PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد ایسیو بوش هیوندای ورنا

16781
1st January 2014, 20:59
با سلام خدمت اساتید گرامی
یک هیوندای ورنا برایم اورده اند که روشن نمیشه بعد از تست دیدیم برق سر شمع و بنزین تا پشت سوزن هست ولی پالس انژکتور را نداریم در حین استارت زدن عکس کلید روی پانل می اید خودرو دارای سیستم ضد سرقت میباشد من کد کلید را ندارم در ضمن ایسیو ماشین هم دقیقا مانند ایسیو بوش زامیاد بنزینی میباشد من ایپرام را برداشتم عکس اچاردیگر در پانل نمی اید ولی روشن نشد در ضمن چراغ چک داریم و دستگاه هم خطایی نمیزند
از دوستان تقاضایی راهنمایی دارم

m.aminifar
2nd January 2014, 01:40
با سلام خدمت اساتید گرامی
یک هیوندای ورنا برایم اورده اند که روشن نمیشه بعد از تست دیدیم برق سر شمع و بنزین تا پشت سوزن هست ولی پالس انژکتور را نداریم در حین استارت زدن عکس کلید روی پانل می اید خودرو دارای سیستم ضد سرقت میباشد من کد کلید را ندارم در ضمن ایسیو ماشین هم دقیقا مانند ایسیو بوش زامیاد بنزینی میباشد من ایپرام را برداشتم عکس اچاردیگر در پانل نمی اید ولی روشن نشد در ضمن چراغ چک داریم و دستگاه هم خطایی نمیزند
از دوستان تقاضایی راهنمایی دارم

دوست گرامی کد سوییچ در ایسی ایپرام ثبت هست نباید هم خودرو روشن شود

و در مورد اینکه در زمان استارت چراغ ایمو روشن می شود امکان خرابی مغزی سوییچ هست

شما در زمان استارت در پارامتر ها چک کنید ببینین پارامتر دور موتور دارین یا نه

gholamali
3rd January 2014, 01:09
سلام جناب مهندس امینی من تعجب میکنم که دوستان چطور با داشتن برق پمپ و جرقه سر شمع عیب را به گردن سیستم ایمو و کد کلید میاندازند 2 دز سیستم ورنا اگر سوکت سوزن انزکتور را بکشیم بلافاصله پالس یا سیگنال ایسیو در همان سوزن و همردیف ان قطع میشود با سپاس

16781
6th January 2014, 09:50
اطلاعات دور موتور را داریم
علت شک من به سیستم ایمو این است که چراغ ایمو روشن است بعد از بازکردن سوییچ

m.aminifar
6th January 2014, 19:34
اطلاعات دور موتور را داریم
علت شک من به سیستم ایمو این است که چراغ ایمو روشن است بعد از بازکردن سوییچ

شک تون درست بعد از باز کردن سوییچ چراغ ایمو باید خاموش شود بنابراین سیستم ایمو اجازه روشن شده به خودرو شما نمی دهد

sookhtegi
11th February 2014, 10:24
با سلام به دوستان عزیز
1 )در صورت خرابی سیستم ایمو حتما کد خطا ثبت میشود
2 ) در صورتیکه که سنسور میل سوپاپ ایراد مکانیکی داشته باشد میتواند این مشکل را بوجود آورد
با دستگاه Gscanآن را چک کنید