PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : fulscreen کردن کلیپ

majidkia
2nd January 2014, 17:21
سلام ...لطفا برنامه ای را معرفی کنید که بتوان سیاهی کنار کلیپ را از بین برد و تصویر را full screen کرد .

M.Salehi
2nd January 2014, 17:24
سلام ...لطفا برنامه ای را معرفی کنید که بتوان سیاهی کنار کلیپ را از بین برد و تصویر را full screen کرد .

سلام دوست عزیز

لطفا توضیح بدید تصویر ماله چه نرم افزار یا دستگاهی هست ؟
روی کامپیوتر یا ریسیور یا السیدی

majidkia
3rd January 2014, 21:25
دوست عزیز ...برای کلیپ .یه تعداد از کلیپ هام رو میخواستم در تلویزیون ببینم .برای همین انرا تبدیل به تمام صفحه کنم

M.Salehi
3rd January 2014, 21:32
دوست عزیز ...برای کلیپ .یه تعداد از کلیپ هام رو میخواستم در تلویزیون ببینم .برای همین انرا تبدیل به تمام صفحه کنم

سلام
شما میتونید تو منوی تلوزیون وارد قسمت تنظیمات تصویر بشید
و اندازه تصویر رو تو اون قسمت تغییر بدید تو السیدی یا الیدی های مختلف منو فرق داره

موفق باشید

majidkia
7th January 2014, 22:36
سلام من نرم افزار خاصی رو میخاستم که این کار رو بکنه

NPS2014
7th January 2014, 22:46
سلام من نرم افزار خاصی رو میخاستم که این کار رو بکنه

دوست گرامی همانطور که جناب صالحی گفتند شما همزمان با رسیور وتلوزیون میتوانید این کار انجام دهید

با زوم رسیور

حالت نمایش تلوزیون

majidkia
11th January 2014, 22:01
دوستان .شاید من نمیتونم خوب منظورم رو برسونم .من کلیپ هایی دارم که وقتی در تلویزیون پخش میشه دو طرف ان سیاه هست .من میخام این سیاهی از بین بره و تمام صفحه بشه.
قربون همتون

M.Salehi
11th January 2014, 23:44
دوستان .شاید من نمیتونم خوب منظورم رو برسونم .من کلیپ هایی دارم که وقتی در تلویزیون پخش میشه دو طرف ان سیاه هست .من میخام این سیاهی از بین بره و تمام صفحه بشه.
قربون همتون

دوست عزیز بهتره
توضیح بدید این کلیپ ها با چی پخش میشه
ایا از درگاه usb السیدی؟
یا از یک پخش کننده دیگه؟